Wczytuję dane...

Vileda

Vileda to niemiecka firma działająca na rynku od 1948 roku. Oferuje produkty do sprzątania takie jak Vileda mopy parowe JetClean, obrotowe, płaskie, czy zestawy mop z wiadrem Vileda. Do wspomnianych produktów oferują również akcesoria uzupełniające takie jak wkłady, ścierki, rękawiczki lub szczotki. Grupą docelową firmy Vileda są klienci indywidualni, a ich satysfakcja jest najważniejsza. Nieustanne usprawnianie produktów pozwala zaoferować produkty, które skutecznie usuwają brud. Dzięki nim każdy dom jest czysty i pachnący, a sprzątanie szybsze i przyjemne. Szeroka oferta produktów pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Vileda mopy parowe, obrotowe i nie tylko

Vileda mopy obrotowe i płaskie to najczęściej kupowane produkty tejże firmy. Każdy z mopów jest zaprojektowany, aby ułatwić sprzątanie. Wkłady z łatwością usuwają plamy i brud w mgnieniu oka. Kolejnym popularnym produktem są zestawy mop z wiadrem Vileda. Sprawdzą się idealnie jako prezent do nowego mieszkania. Wiadra w zestawach posiadają wyciskarkę dopasowaną do mopa. Dzięki gotowym zestawom nie musisz się o nic martwić, wszystkie niezbędne elementy są już w pudełku. Co, jednak kiedy noszenie wiadra staje się uciążliwe? Rozwiązaniem jest Vileda mop parowy lub Vileda mop ze spryskiwaczem. Dzięki zbiornikowi na wodę nie ma potrzeby noszenia więcej wiadra. Praca staje się jeszcze przyjemniejsza i zdrowsza dla pleców. W ofercie produktów uzupełniających znajdą się rękawice, worki, ścierki oraz wkłady do mopów.

Dlaczego warto kupić produkty marki Vileda?

Produkty firmy Vileda trafiają do milionów domów w całej Europie. Nie ważne czy wyborów padł na Vileda mop obrotowy lub płaski. Każdy produkt marki Vileda zapewni czystość w twoim domu. Każdy produkt w ofercie zapewni, że sprzątanie domu przestanie być przykrym obowiązkiem. Proste i praktyczne rozwiązania sprawią, że porządki będą szybkie i efektywne. A wysokiej jakości wkłady z mikrofibry usuną każdą plamę. Vileda zapewnia produkty wydajne, wysokiej jakości oraz skuteczne. Jak zapewnia producent, wizją firmy jest sprawienie, aby świat był czystszym miejscem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów