Wczytuję dane...
Kod producenta: 3004630
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Ecolab
554,18 PLN*
* z podatkiem VAT

Płyn do podłóg Ecolab Muril to środek, który radzi sobie nawet z ekstremalnymi zabrudzeniami. Posiada bardzo skuteczną formułę koncentratu, która usuwa szybko i gruntownie usuwa nawet zestarzały brud z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników i środków alkalicznych. Kompozycja starannie dobranych składników wzmacnia proces rozpuszczania tłustych, olejowych zabrudzeń, sadzy i plam przemysłowych.  

Płyn do mycia podłogi Ecolab Muril nadaje się nie tylko do posadzek, ale również elewacji oraz czyszczenia wysokociśnieniowego. 

Profesjonalny płyn do mycia podłogi Ecolab Muril – zalety: 

  • Szybko i skutecznie usuwa ekstremalne zabrudzenia. 
  • Zawiera środki wzmacniające rozpuszczanie i emulgowanie zestarzałego brudu. 
  • Posiada dość uniwersalne zastosowanie. 
  • Zmywa zabrudzenia tłuszczowo-olejowe, powłoki akrylowe, sadzę i brud w warsztatach i halach przemysłowych. 
  • Niezwykle wydajny. 

Płyn do podłóg Ecolab Muril – zastosowanie: 

Płyn do mycia podłóg Ecolab Muril jest przeznaczony do wszystkich powierzchni odpornych na alkalia. Można używać go jako płyn do maszynowego mycia podłóg, np. w centrach handlowych lub w magazynach. Znajdzie zastosowanie także w czyszczeniu powierzchni w warsztatach samochodowych. Wszędzie, gdzie pojawiają się trudne w usunięciu zabrudzenia. 

Sposób użycia płynu do podłóg Ecolab Muril: 

Przed użyciem płynu do mycia podłóg Ecolab Muril wstrząsnąć kanistrem i przeprowadzić w przypadku pierwszego czyszczenia wstępną próbę na podłoża. W zależności od stopnia zabrudzenia stosuje się roztwory użytkowe o stężeniu od 1:1 do 1:10. Po czyszczeniu umytą powierzchnię dokładnie przepłukać wodą. Przy małych zabrudzeniach, przy zastosowaniu automatów czyszczących lub urządzeń czyszczących wysokociśnieniowych wystarczą roztwory użytkowe o stężeniu 1%. 

Chemia

  • Zastosowanie: 

    Uniwersalne

Polecamy

Hit cenowy