Wczytuję dane...
Model: Taski GO
Kod producenta: 7524184
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Diversey
659,90 PLN*
999,90 PLN*
Oszczędzasz 340.00 PLN
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 999.90 PLN

TASKI go to odkurzacz do pracy na sucho o niedużych kosztach związanych z zakupem i jego dalszą eksploatacją, przeznaczony do codziennego utrzymania czystości dywanów i wykładzin tekstylnych. Jest to niewielki odkurzacz o cichym działaniu, zapewniający wydajność pracy, doskonałe rezultaty odkurzania oraz maksymalną zwrotność i stabilność.

TASKI go to:

  • niewielkie koszty zakupu i eksploatacji;
  • funkcjonalność, prostota, wytrzymałość;
  • wydajność i ciche działanie;
  • recykling 75% użytych materiałów;

Niewielkie koszty zakupu i eksploatacji
TASKI go to odkurzacz przy produkcji którego zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne oraz komponenty o przedłużonej trwałości, co zapewnia doskonałe rezultaty odkurzania, a koszty zakupu i eksploatacji urządzenia są nieduże.

Funkcjonalność, prostota, wytrzymałość
Kompaktowa budowa i zwrotność odkurzacza umożliwia szybkie i stabilne manewrowanie nim, nawet w ciasnych i zatłoczonych miejscach. Odpowiednio dobrana waga całego urządzenia, pozwala na bezproblemowe i „lekkie” sterowanie nim przez operatora. Ponadto, obudowa odkurzacza została wykonana z trwałego tworzywa, odpornego na zarysowania, pęknięcia i uderzenia. Obsługa i konserwacja odkurzacza nie wymaga specjalistycznych szkoleń dla operatora, jest prosta i szybka.

Wydajność i ciche działanie
Połączenie mocy silnika (900 W) z odpowiednim jego umiejscowieniem w urządzeniu, zapewnia maksymalny poziom zebrania zabrudzeń z powierzchni oraz ciche działanie. Niski poziom emitowanego hałasu podczas pracy odkurzacza, to komfort pracy dla operatora, jak i osób postronnych.

Recykling 75% użytych materiałów
Odkurzacz TASKI go został wykonany z materiałów, z których w 75% podlega procesowi recyclingu. Ponadto urządzenie spełnia wymogi rozporządzenia RoHS i REACH.