Wczytuję dane...
Model: SR 294 ABE2
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Sundstrom
83,64 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Pochłaniacze SR 294, klasa 2 przeznaczone są do stosowania w maskach i półmaskach Sundström. Oba pochłaniacze (typ ABE) chronią przed następującymi gazami i oparami: Typ A chroni przed gazami i oparami organicznymi, np. rozpuszczalniki o temp. wrzenia pow. +65 °C. Typ B chroni przed gazami i oparami nieorganicznymi, np. chlor, siarkowodór i cyjanowodór. Typ E chroni przed kwaśnymi gazami i oparami, np. dwutlenek siarki i fluorowodór. Pochłaniacz można w prosty sposób połączyć z filtrem przeciwpyłowym SR 510 P3 R, dzięki czemu uzyskuje się dodatkową ochronę przed cząstkami i aerozolami, np. przy lakierowaniu natryskowym.

 

Zalety produktu:

  • typ A chroni przed gazami i oparami organicznymi, np. rozpuszczalniki o temp. wrzenia pow. +65°C
  • typ B chroni przed gazami i oparami nieorganicznymi, np. chlor, siarkowodór i cyjanowodór
  • typ E chroni przed kwaśnymi gazami i oparami, np. dwutlenek siarki i fluorowodór
  • pochłaniacz można połączyć z filtrem przeciwpyłowym, dzięki czemu uzyska się dodatkową ochronę przed cząstkami i aerozolami, np. przy lakierowaniu natryskowym

  

Zastosowanie i dozowanie:

Pochłaniacze SR 294, klasa 2 przeznaczone są do stosowania w maskach i półmaskach Sundström. Oba pochłaniacze (typ ABE) chronią przed następującymi gazami i oparami: Typ A chroni przed gazami i oparami organicznymi, np. rozpuszczalniki o temp. wrzenia pow. +65 °C. Typ B chroni przed gazami i oparami nieorganicznymi, np. chlor, siarkowodór i cyjanowodór. Typ E chroni przed kwaśnymi gazami i oparami, np. dwutlenek siarki i fluorowodór.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hit cenowy