Wczytuję dane...

Elektronika

35

Elektronika to szeroka gama produktów, które przydają się nie tylko w domu, ale i poza nim. Wśród naszej oferty znajdziesz produkty topowych marek. Karcher, Kodak, Savio, Sencor i Scarlett, które znajdą zastosowanie w wielu wymagających zadaniach. 

Odkurzacze

Odkurzacz to absolutnie niezbędny sprzęt w gospodarstwie domowym. Sprawdzi się on także w większych przestrzeniach np.: biurowych, tam jednak konieczne będzie użycie odkurzacza przemysłowego. Dzięki nim sprzątanie staje się bardziej efektywne i przede wszystkim wygodne. Warto poznać także odkurzacz piorący. Urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala na usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń – również rozlanych płynów. Dla nowoczesnych właścicieli domu polecamy z kolei roboty odkurzające np. iRobot Roomba lub odkurzacz ręczny Vileda. 

Wśród naszej oferty znaleźć można także odkurzacz marki Karcher, Sencor czy Amica. Pomagają doprowadzić wnętrza do nienagannej czystości.

Mopy parowe i myjki ciśnieniowe

Mycie podłóg, okien czy innych powierzchni na mokro, potrafi spędzać sen z powiek. Dlatego warto wyposażyć się w niezbędne urządzenia, które ułatwią codzienne sprzątanie. Mop parowy lub elektryczny w mig usunie kurz, piasek, a nawet mokre zabrudzenia z podłogi. Do szyb polecamy myjki do okien, z którymi smugi i zacieki na szybach szybko stają się wspomnieniem. Natomiast do czyszczenia samochodów czy tarasów absolutnie niezbędne będą myjki ciśnieniowe Karcher, które zapewniają doskonałe efekty.

Oświetlenie

Praktyczne i funkcjonalne oświetlenie znacznie ułatwia życie. W naszym sklepie można znaleźć produkty, które znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

  • - Lampki LED biurkowe ułatwiają codzienną pracę,
  • - Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu zapewnia bezpieczeństwo na podjeździe,
  • - Klasyczny naświetlacz LED idealny do ogrodu i na taras, 
  • - Lampki nocne nadają pomieszczeniom ciepły i przytulny charakter,
  • - Latarki na baterie AA będą idealnym rozwiązaniem podczas prac w garażu czy wieczornego spaceru.

W kwestii oświetlenia przenośnego warto pamiętać o zasilaniu. Istotne w tym przypadku są baterie AA lub baterie AAA.

Nasza zakładka elektronika to jednak o wiele więcej! Znajdziesz tu wszystko, co sprawi, że codzienność stanie się prostsza i wygodniejsza. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też listwy zasilające (nawet na 8 gniazd!). Odświeżacze powietrza, wentylatory, alkomaty i testery diodowe kabli przydatne przy pracach remontowych.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów