Wczytuję dane...

Gąbki

6

Nawet osoby, które mają w domu zmywarkę, bardzo często używają klasycznych metod zmywania. W każdym gospodarstwie domowym powinna więc znaleźć się praktyczna gąbka do zmywania naczyń. Również zmywaki kuchenne usuwające zacieki, zabrudzenia, a także sadzę i oporny tłuszcz. Oferujemy wysokiej jakości artykuły do sprzątania domu i kuchni. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne artykuły do zmywania naczyń. Znacznie ułatwią prace sprzątające do każdego domu, restauracji lub firmy.

Gąbka do mycia naczyń - nadaj naczyniom niesamowitego połysku

Ciężko jest wyobrazić sobie kuchnię bez gąbki do naczyń. Każda gospodyni bardzo dobrze wie, że gąbki kuchenne znacznie ułatwiają pracę w kuchni. Warto zawsze je mieć pod ręką. Mogą być one stosowane razem z detergentami lub same w sobie. Gąbki do mycia naczyń mają również silne właściwości szorujące. Co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do usuwania drobnoustrojów chorobotwórczych oraz bakterii. Szeroki wybór gąbek do naczyń o różnych teksturach sprawia, że są one odpowiednie do mycia i czyszczenia każdego rodzaju powierzchni.

Gąbka do naczyń a zmywak kuchenny - jaka jest różnica?

Gąbka do mycia naczyń jest idealnym narzędziem, jeśli chodzi o czyszczenie delikatnych powierzchni. Ma ona miękką strukturę i jest bardziej absorbująca niż zmywak kuchenny. Dzięki temu skutecznie usuwa brud i tłuszcz bez uszkadzania powierzchni. Gąbka może wyciągnąć zanieczyszczenia z każdego rodzaju naczyń, dając im niesamowity połysk.

Gąbki do naczyń, druciaki do naczyń czy zmywaki do teflonu?

Gąbka do zmywania naczyń może zawsze być w parze z druciakiem metalowym. Produkt ten bardzo skutecznie usuwa oporne zabrudzenia, sadzę oraz nalot z naczyń. Nie należy go jednak używać do teflonu. Alternatywą może być gąbczasty zmywak do teflonu, który jest wyjątkowo chłonny. Jest bardzo wytrzymały, usuwa silne zabrudzenia i przy tym nie rysuje czyszczonych powierzchni.

W naszym sklepie znajdziesz gąbki kuchenne w różnych kolorach i rozmiarach, które będą odpowiednie do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów