Wczytuję dane...

Maty, wycieraczki

1

Maty i wycieraczki w ofercie naszego sklepu pomogą utrzymać czystość w Twoim domu, biurze czy firmie. W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak:

  • - wycieraczki,
  • - wycieraczki pod drzwi,
  • - wycieraczki zewnętrzne,
  • - maty antypoślizgowe,
  • - wycieraczki do domu,
  • - wycieraczki wejściowe oraz maty wejściowe.

Wszystkie skutecznie zatrzymują brud, kurz i wilgoć na zewnątrz.

Maty wejściowe do biur i domów

Mata wejściowa to produkt, który nie tylko chroni przed zabrudzeniem wnętrza. Dba również o zdrowie Twoje i Twoich domowników. Dzięki temu, że zatrzymuje brud i wilgoć na swojej powierzchni. Zmniejsza się ilość drobnoustrojów, które mogą przedostać się do wnętrza budynku. Mata wejściowa dostępna jest w różnych rozmiarach i kolorach. Pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i gustów.

Mata antypoślizgowa, czyli mata dbająca o bezpieczeństwo 

Mata antypoślizgowa to produkt, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Idealnie nadaje się do umieszczenia w miejscach, gdzie zwiększone jest ryzyko poślizgnięcia się. W łazience czy na klatce schodowej, gdzie posadzka podłogi jest śliska. Mata antypoślizgowa nie tylko chroni przed upadkiem, ale również zatrzymuje brud i wilgoć na swojej powierzchni. Dzięki temu utrzymanie czystości wokół niej jest o wiele prostsze.

Wycieraczki pod drzwi, czyste podłogi w firmie i domu

Wycieraczki to nieodzowny element wyposażenia każdego domu lub biura. Wycieraczka pod drzwi, umieszczona przed wejściem, zatrzymuje na swojej powierzchni brud, piasek oraz wilgoć. Dzięki temu podłoga w pomieszczeniu pozostaje czysta i sucha. Wycieraczki zewnętrzne, przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku, stanowią pierwszą linię obrony przed zabrudzeniem wnętrza. Dzięki nim brud i kurz z butów nie wnika do domu. Ułatwia utrzymanie czystości w pomieszczeniach, bez potrzeby częstszego sprzątania.

Wycieraczka zewnętrzna

Wycieraczki do domu to propozycja dla osób, które cenią sobie porządek i czystość. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe rodzaje wycieraczek do domu. Dopasujesz do Twojego stylu i wystroju wnętrza. Wycieraczki wejściowe to produkt, który pozwoli utrzymać czystość i porządek na korytarzu czy w przedpokoju.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów