Wczytuję dane...

Mopy

31

Mopy to sprawdzone rozwiązania, z którymi skutecznie zadbasz o czystość w domu. Wśród nich można znaleźć innowacyjne rozwiązania i specjalnie zaprojektowane mechanizmy. Sprawiają one, że codzienne sprzątanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Kij do mopa w połączeniu ze specjalną ścierką tworzą wygodny duet. Dzięki któremu podłoga staje się czysta i lśniąca. W ofercie naszego sklepu można znaleźć mop sznurkowy, płaski, a także produkty w zestawie z wiadrem.  

Mop bawełniany płaski  

Mop płaski to najchętniej wybierany model. Jest uniwersalny i sprawdzi się do każdego rodzaju powierzchni  od drewnianych paneli, po płytki ceramiczne. W naszej ofercie posiadamy mop bawełniany płaski, a także wykonany z mikrofibry. Jego kształt pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Z mopem płaskim bez problemu można wyczyścić przestrzeń pod kanapą czy łóżkiem. Dzięki doskonałemu zbieraniu zabrudzeń, wykorzystywane są także jako mop do zamiatania. Ogromnym ułatwieniem w myciu podłogi jest system „speedy”, który umożliwia bezdotykowe wyciskanie i obsługę mopa.  

Nieodłączną częścią tego modelu, jest stelaż do mopa, na który nakłada się ściereczkę. Zapewnia on dokładne i szybkie mycie podłogi. Najczęściej wybieranym modelem jest kieszeniowy stelaż do mopa płaskiego 40 cm. Zginany w środku pozwala szybko zsunąć i wypłukać mopa.  

Mop sznurkowy i paskowy

Alternatywą dla mopa bawełnianego płaskiego jest mop sznurkowy. Miękkie sznurki z bawełny lub mikrofibry pozwalają na dokładne czyszczenie nawet delikatnych podłóg. Cechuje go doskonała chłonność wody, dlatego jest chętnie wykorzystywany do zbierania rozlanej cieczy i wszelkich zanieczyszczeń. 

Z kolei alternatywą dla mopa sznurkowego jest mop paskowy. Wyróżnia je niezwykła trwałość, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Świetnie usuwają zabrudzenia i nie pozostawiają na podłodze nieestetycznych smug. Najczęściej można spotkać mopy paskowe wykonane z bawełny, mikrofibry i włókien syntetycznych.  

Kij do mopa 

Wybór odpowiedniego kija do mopa wcale nie jest taki prosty. Warto znaleźć ten idealny, by w połączeniu z mopem bawełnianym tworzył niezastąpiony zestaw. Najważniejsza kwestia, na którą należy zwrócić uwagę to uchwyt. Powinien być zaokrąglony, najlepiej z antypoślizgową kulką. Dzięki temu kij do mopa odciąża nadgarstki i sprawia, że domowe obowiązki stają się lżejsze.  

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów