Wczytuję dane...

Mycie okien

13

Mycie okien może być pracochłonnym zadaniem. Ale to niezwykle ważna czynność w utrzymaniu czystości i porządku w domu. Regularne mycie okien pozwala na lepsze doświetlenie pomieszczenia, a także daje ładny widok na zewnątrz. Myjąc okna, należy "uzbroić się" w odpowiedni sprzęt. Ułatwisz sobie pracę, a co za tym idzie - obniżysz poczucie zmęczenia po sprzątaniu. Oferujemy profesjonalny sprzęt do mycia okien. W naszym sklepie znajdziesz ściągaczki do wody, myjki do okien, myjki do szyb samochodowych, kije teleskopowe do mycia na wysokościach, zbieraki podłogowe i wiele więcej.

Myjka do okien różnych rozmiarów i wielkości

Żeby mycie okien było skuteczne, należy trzymać się kilku zasad. Po pierwsze, zaopatrzyć się w odpowiednie płyny do mycia szyb. Po drugie, zacznij od mycia okien letnią lub ciepłą wodą z delikatnym detergentem, aby usunąć kurz. Dalej możesz używać myjki do okien, żeby wytrzeć wodę, zabrudzenia i pozostałe płyny z szyb. Prościej chyba być nie może!

Myjka do dużych okien świetnie sprawdza się w firmach sprzątających, jak i również w gospodarstwach domowych. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalną myjkę do dużych okien na kiju. Profesjonalne ściągaczki do wody swoje zastosowanie znajdą podczas mycia szyb, okien, gładkich powierzchni. Dzięki temu szyby w Twoim biurze lub firmie będą czyste i błyszczące. A wszyscy wiemy, że w przyjemniej się pracuje w czystym i zadbanym pomieszczeniu.

Wkłady i szyny wymienne do myjki do okien znajdziesz w sklepie BHPonline-24

A co jeżeli nie potrzebujesz nowej myjki do okien, bo już taką masz? Oferujemy Ci wkłady wymienne do myjki do okien. Nie musisz wydawać ponownie na kolejną ściągaczkę do wody. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar do swojej obecnej ściągaczki do wody szyny wymiennej lub wkładu z mikrofazy.

Dlaczego warto kupić ściągaczkę do wody z podłogi?

Ściągaczka do wody z podłogi wykorzystywana jest przy usuwaniu cieczy pochodzących z przelania lub rozlania. Może być używana także do osuszenia mokrych ścian, dywanów, mebli i innych trudno dostępnych miejsc. Ściągaczka do wody pod prysznic pomaga nie tylko w szybkim usuwaniu wilgoci z podłogi. Dzięki temu unikniesz pozostaniu osadów kamienia na kaflach w swojej łazience. Ściągaczka do wody do podłogi będzie przydatna również w kuchni, czy w ogródku. W innych miejscach, gdzie konieczne jest usunięcie substancji ciekłych.

Ściągaczka do wody samochodowa - warto ją mieć niż nie mieć

Jeżeli zależy Ci na czystości swojego auta, to zacznij od szyb. A nasze myjki do szyb samochodowych Tobie w tym pomogą. Czasami się zdarza, że podczas długich podróży szyby samochodowe pozostają mocno zabrudzone. Owady, komary lub intensywne opady są tego przyczyną. Żeby skutecznie umyć szyby, warto korzystać nie tylko z dobrej myjki do szyb samochodowych. Pamiętaj także o efektywnym płynie do usuwania owadów z szyb i karoserii.

Zbierak do podłogi i kabin prysznicowych

Nie warto nie doceniać zalet, które posiada zbierak do wody. Świetnie się sprawdzi w Twojej łazience jako zbierak podłogowy pod prysznic. A dodatkowo może pełnić funkcje ściągaczki do szyb. Dobrze dobrana ściągaczka do wody bez wątpienia zaoszczędzi Twój czas.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów