Wczytuję dane...

Mydła

10

Mydło to podstawowy środek higieny, którego historia sięga II wieku naszej ery. Podlega ono ciągłym udoskonaleniom, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Na rynku nie brakuje nowości, jaką są ekologiczne mydła. Zadowolą one każdego, kto stawia nie tylko na jakość, ale i troskę o środowisko. Naturalne preparaty skutecznie oczyszczają dłonie z bieżących zanieczyszczeń, przy czym nie podrażniają skóry. Są więc idealne dla osób borykających się z problemami skórnymi, a także dla alergików. Pozostawiają ręce nie tylko czyste i gładkie, ale i wypielęgnowane. 

Dlaczego warto stosować ekologiczne mydła w piance? 

Naturalne formuły, 100% higienicznej jakości i biodegradowalne opakowania. Ekologiczne mydła w piance to rozwiązanie, które doceni każdy miłośnik natury. Formuły wzbogacone o przyjemne aromaty prosto z natury czynią tak prostą czynność, jaką jest mycie rąk, jeszcze przyjemniejszą. Mydło w pianie pozostawia na dłoniach orzeźwiający zapach i aksamitną gładkość.  

Mydło w pianie stosowane w połączeniu z dedykowanym dozownikiem to definicja oszczędności. Dzięki spieniaczowi ekologiczny preparat zwiększa swoją objętość. To oznacza, że wystarczy jedna pompka mydła w pianie, by perfekcyjnie umyć ręce. 

Ekologiczne mydło do rąk w płynie – zalety 

Ekologiczne mydło w płynie jest zdecydowanie popularniejszym rozwiązaniem. Jednakże w porównaniu z mydłem w pianie nie różni się niczym, poza konsystencją. Ekologiczny skład nierzadko posiada ekstrakty z aloesu, które poza myciem skóry rąk, dodatkowo ją nawilżają. Nie brakuje również naturalnych olejków zapachowych, które pozostają na dłoniach, polepszając nasze samopoczucie. 

Ekologiczne mydło w płynie 5L jest często stosowane nie tylko w domach, ale i miejscach publicznych. Sprawdza się również w hotelach, pensjonatach czy butikach. Jest ono nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia łazienki, ale świadczy o trosce właściciela o środowisko. 

Naturalne mydła do rąk w płynie i w pianie posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Stanowią one o bezpieczeństwie produktu. Spełniają także rygorystyczne i jakościowe standardy środowiskowe. 

W naszej ofercie można znaleźć ekologiczne mydło w pianie i w płynie marki Biopur. Produkty tego producenta posiadają ceniony wśród konsumentów certyfikat Ecolabel. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów