Wczytuję dane...
O sklepie

Od produkcji i dystrybucji do e-sklepu BHP

Impel Delivery Sp. z o.o. działa na rynku już od ponad 25 lat.  Jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej, jak również produktów utrzymania czystości. Dostarczamy produkty do ponad 6 000 Klientów z różnych branż, jako priorytet zawsze stawiając zadowolenie Klientów.

Szeroki wybór

W naszym portfolio posiadamy produkty sygnowane markami własnymi takimi jak: Agrobud, Ergo, SafePRO, CleanPRO, jak również współpracujemy z licznymi renomowanymi polskimi i zagranicznymi producentami. Posiadamy zakład produkcyjny w Ruszowie, który realizuje zlecenia indywidualne spełniając wymagania najbardziej wymagających klientów.

 

Sprawdzona jakość

Od 2011 r.  należymy do Grupy Impel – lidera w branży usług dla biznesu, oferującej szeroki wachlarz rozwiązań outsourcingowych.
Dzięki ścisłej współpracy z działami technologii poszczególnych spółek specjalistycznych Grupy (np. spółek świadczących usługi czystościowe), nasze produkty przechodzą szereg testów, zanim trafią na rynek. Dlatego też, mamy pewność, że nasze rozwiązania są efektywne i zadowolą profesjonalistów.

Merytoryczne wsparcie

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma zdobyła wiodącą pozycję na rynku krajowym i obecnie rozszerza działalność na rynki zagraniczne. Stale rozwijamy sieć handlową, aby nasze produkty były jeszcze bardziej dostępne. Obecnie posiadamy 15 oddziałów handlowych i 200 autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski. Ponad 50 kompetentnych przedstawicieli służy doradztwem naszym Klientom i dystrybutorom. 

Bogata oferta oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy gwarantują fachową obsługę i zadowolenie odbiorców. Zapraszamy do podjęcia rozmów i kontaktów handlowych.