Wczytuję dane...

Obuwie medyczne, buty profilaktyczne

7

Obuwie medyczne jest równie ważne, co inne buty robocze. To podstawowy element ubioru pielęgniarek i innych pracowników placówek zdrowia. Pozwala swobodnie przepracować nawet długie zmiany w pracy. Rodzaje obuwia medycznego dla pielęgniarek, które wybierane są najczęściej to: drewniaki, klapki i chodaki. To właśnie one zapewniają komfortową, wielogodzinną pracę w ruchu.

Najwygodniejsze buty medyczne damskie i męskie – na co zwrócić uwagę?

Obuwie dla pracowników służby zdrowia często występują w wersji unisex. To oznacza, że buty medyczne damskie nie różnią się w większej mierze, od butów medycznych męskich. Jeśli chodzi o ważne kwestie, na jakie należy zwrócić uwagę, kluczową będzie wygoda. Właściwe dobrane klapki czy chodaki pomogą uniknąć nadmiernego przemęczenia. Wiele modeli obuwia medycznego z naszego sklepu zapobiega również potencjalnym wadom postawy wynikającym z pracy. Można więc śmiało nazwać je butami profilaktycznymi.

Bezpieczne buty medyczne dla pielęgniarek – tę kwestię musisz wziąć pod uwagę

Ze względu na dynamiczny charakter pracy, buty medyczne muszą posiadać spód antypoślizgowy. Zapewnia to dobrą przyczepność do nierzadko śliskiego podłoża przychodni czy szpitali. Dzięki butom medycznym damskim można poczuć swobodę ruchów i bezpieczeństwo.

Sterylność i wysoka higiena to podstawa w pracy medyków. Dlatego ubrania i obuwie medyczne podlegają regularnemu czyszczeniu. Warto więc wybrać obuwie medyczne damskie, którego cholewka zabezpieczona jest powłoką PU umożliwiającą łatwe czyszczenie. W tym przypadku należy również zwrócić uwagę na materiał wyściółki. Wiele modeli butów medycznych damskich i męskich z naszego sklepu podklejone skórą naturalną. Impregnowana środkiem bakterio- i grzybobójczym – dla większego bezpieczeństwa.

Nowoczesne i stylowe buty medyczne

Po uwzględnieniu cech funkcjonalnych butów medycznych, pora na względy estetyczne. Najchętniej wybieranym modelem są te w kolorze ponadczasowej bieli, które idealnie komponują się z medycznymi uniformami. Schludny i estetyczny wygląd butów dla pielęgniarek pozwala czuć się dobrze i wyglądać dobrze!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów