Wczytuję dane...

Obuwie medyczne, buty profilaktyczne

3

Obuwie medyczne jest równie ważne, co inne buty robocze. To podstawowy element ubioru pielęgniarek i innych pracowników placówek zdrowia. Pozwala swobodnie przepracować nawet długie zmiany w pracy. Rodzaje obuwia medycznego dla pielęgniarek, które wybierane są najczęściej to: drewniaki, klapki i chodaki. To właśnie one zapewniają komfortową, wielogodzinną pracę w ruchu.

Najwygodniejsze buty medyczne damskie i męskie – na co zwrócić uwagę?

Obuwie dla pracowników służby zdrowia często występują w wersji unisex. To oznacza, że buty medyczne damskie nie różnią się w większej mierze, od butów medycznych męskich. Jeśli chodzi o ważne kwestie, na jakie należy zwrócić uwagę, kluczową będzie wygoda. Właściwe dobrane klapki czy chodaki pomogą uniknąć nadmiernego przemęczenia. Wiele modeli obuwia medycznego z naszego sklepu zapobiega również potencjalnym wadom postawy wynikającym z pracy. Można więc śmiało nazwać je butami profilaktycznymi.

Bezpieczne buty dla pielęgniarek – tę kwestię musisz wziąć pod uwagę

Ze względu na dynamiczny charakter pracy, buty medyczne muszą posiadać spód antypoślizgowy. Zapewnia to dobrą przyczepność do nierzadko śliskiego podłoża przychodni czy szpitali. Dzięki butom medycznym damskim można poczuć swobodę ruchów i bezpieczeństwo.

Sterylność i wysoka higiena to podstawa w pracy medyków. Dlatego ubrania i obuwie medyczne podlegają regularnemu czyszczeniu. Warto więc wybrać obuwie medyczne damskie, którego cholewka zabezpieczona jest powłoką PU umożliwiającą łatwe czyszczenie. W tym przypadku należy również zwrócić uwagę na materiał wyściółki. Wiele modeli butów medycznych damskich i męskich z naszego sklepu podklejone skórą naturalną. Impregnowana środkiem bakterio- i grzybobójczym – dla większego bezpieczeństwa.

Buty medyczne - nowoczesne i stylowe

Po uwzględnieniu cech funkcjonalnych butów medycznych, pora na względy estetyczne. Najchętniej wybieranym modelem są te w kolorze ponadczasowej bieli, które idealnie komponują się z medycznymi uniformami. Schludny i estetyczny wygląd butów dla pielęgniarek pozwala czuć się dobrze i wyglądać dobrze!

Najwygodniejsze buty medyczne w naszej ofercie - sprawdź!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwygodniejsze buty medyczne. Praktyczne i bezpieczne buty dla pielęgniarek to podstawa. Dzięki butom medycznym z naszej oferty pracownicy placówek medycznych unikną silnego przemęczenia nawet po długim dniu pracy. Jeśli dalej nie wiesz, jakie buty medyczne wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliście chętnie udzielą pomocy w doborze odpowiednich butów medycznych.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów