Wczytuję dane...

Oxyline

Oxyline jest firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości półmasek filtracyjnych używanych do ochrony dróg oddechowych. Ich produkty są produkowane we wszystkich klasach filtracji: FFP1, FFP2 i FFP3 z najwyższej jakość surowców. Szeroka gama produktów pozwala na dobór do różnych warunków pracy zapewniając komfort pracownikom i ich skuteczną ochronę. Szczególny nacisk kładą na wymagania naszych klientów, dlatego półmaski filtracyjne Oxyline produkowane są w wielu wariantach wyposażenia, dopasowanych do potrzeb odbiorców.

Firma Oxyline powstała w 2008 roku. Korzystając z najwyższej klasy włóknin filtracyjnych oraz polskiej myśli technologicznej powstały pierwsze linie półautomatyczne do produkcji asortymentu z unikalnymi rozwiązaniami, takimi jak chłonne doszczelnienie komfort, niskooporowy zawór wydechowych półotwarty, prosty system regulacji długości taśm nagłowia.

Oxyline współpracując z Łódzkim Instytutem Włókiennictwa, Centralnym Instytutem Ochrony Pracy oraz korzystając z własnego Laboratorium osiągnął w produkcji półmasek bardzo wysoką sprawność filtracji, perfekcyjne anatomiczne dopasowanie do twarzy oraz właściwy kształt przez cały okres użytkowania w ciężkich i wilgotnych warunkach. W testach antystatycznych, higienicznych, alergologicznych półmasek filtracyjnych, Oxyline udowodnił, że poprzez innowacyjne połączenie w jednym produkcie pozytywnych własności półmaski są unikatowe na całym europejskim rynku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów