Wczytuję dane...

Pady ręczne

2

Pady do polerowania to małe akcesoria do polerowania lub usuwania ciężkich zabrudzeń, najczęściej na podłogach. Pady te to mieszanka gęstych włókien oraz klejów odpornych na działania wody i silnych środków chemicznych. W przeciwieństwie do padów maszynowych ręczne pady są o wiele mniejsze i bardziej poręczne. Dzięki temu łatwiej dostać się w trudne dostępne miejsca. Szczeliny między meblami lub pod same meble staną się osiągalne. W ofercie podsiadamy wiele padów. Każdy charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Stanowią świetną alternatywę dla zwykłych gąbek do szorowania, dzięki znacznie większej trwałości.

Zastosowanie pada do polerowania podłóg

Oferujemy wiele różnych padów do ręcznego polerowania. Nasze pady bardzo skutecznie usuwają wszystkie zabrudzenia oraz warstwy ochronne. Należy jednak pamiętać, że różne rodzaje brudu mogą wymagać dłuższego czasu na ich usunięcie. Część z padów służy głównie do zdzierania brudów i warstw. Z kolei inne służą do polerowania powierzchni już czystych. Warto więc zapoznać się z instrukcją korzystania. Pady wymagają również odpowiednich środków czystości. W zależności od przeznaczenia pady do polerowania mogą wymagać jedynie czystej wody lub ciężkich środków chemicznych.

Czy pad do ręcznego polerowania jest lepszy niż maszynowy?

Często klienci zastanawiają się nad różnicami między padem maszynowym a ręcznym. Poza oczywistą możliwością podłączenia pada pod maszynę, różnice nie są duże. W rzeczywistości pady ręczne i maszynowe mogą mieć takie samo przeznaczenie. Największą różnicą są możliwości sprzątania. Pady maszynowe wymagają odpowiedniego sprzętu, który może być dodatkowym kosztem. Pozwolą jednak na znacznie łatwiejsze i szybsze oczyszczenie dużych powierzchni. Z kolei pady ręczne nie wymagają dodatkowych kosztów poza środkami czystości. Umożliwią one mycie trudno dostępnych obszarów. Przydadzą się również przy powierzchniach wymagających ostrożnego podejścia. Duża siła maszyny mogłaby narazić na uszkodzenie wspomnianej powierzchni.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów