Wczytuję dane...

Papiery toaletowe, ręczniki papierowe

123

Wysokiej jakości papier toaletowy, który znajdziesz w naszej ofercie, zapewni komfort i wydajność użycia. Nasze produkty znajdą zastosowanie w hotelarstwie, gastronomii, galeriach handlowych lub też dla użytku prywatnego. Papiery toaletowe oraz ręczniki papierowe cechują się dużą wytrzymałością oraz dużą ilością warstw. Przedstawiamy produkty sprawdzonych producentów jak Katrin oraz Tork, popularność i doświadczenie których z pewnością świadczą o doskonałej jakości.

Papier toaletowy - rodzaje

W naszym sklepie znajdziesz papier toaletowy wielowarstwowy, najlepszej jakości w przystępnej cenie. Przyjemny w dotyku, wydajny i praktyczny papier toaletowy w roli umożliwi komfort użytkowania w życiu codziennym. W asortymencie znajdziesz również papiery zapachowe, które są przyjazne dla skóry. Papier toaletowy w małej rolce jest podstawowym wyposażeniem każdego domu, biura, szkoły, szpitali lub lokali gastronomicznych. Zamawiając hurtowo w łatwy sposób możesz dostosować ilość do swoich potrzeb i zaoszczędzić, gdyż oferujemy opakowania od 4 do 56 szt.

Miękki w dotyku papier toaletowy jumbo nie podrażnia skóry i zapewni komfort użytkowania.

Odpowiednio dostosowane i ekonomiczne papiery systemowe pomogą kontrolować zużycie papieru i jednocześnie zadbać o higienę w miejscach publicznych.

Jaki ręcznik papierowy najlepiej wybrać?

Odpowiadając na to pytanie jesteśmy w stanie zaoferować Tobie kilka rodzajów ręczników papierowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami ręczników papierowych. Ręczniki kuchenne marki Tork pomogą w utrzymaniu czystości w gastronomii. Natomiast chłonne, ekonomiczne ręczniki papierowe w roli marki Katrin doskonale nadają się do obszarów toaletowych o średnim natężeniu ruchu.

Rodzaje ręczników papierowych, które znajdziesz u nas:

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów