Wczytuję dane...

Półmaski filtrujące jednorazowe

6

Skuteczna ochrona przed wirusami bez wątpliwości zapewnią właściwej jakości maseczki oraz półmaski filtrujące na twarz. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje maseczek i półmasek filtrujących klas FFP1, FFP2 i FFP3. Skuteczne i wygodne maseczki z filtrem chronią przed cząsteczkami dymów, smogu i pyłów. Wszystkie dostępne maseczki posiadają certyfikaty spełniające wymagania normy Unii Europejskiej  PN-EN 149:2001+A1:2009. Dostępne maseczki i półmaski filtrujące dostarczane są przez renomowanych producentów: 3M, Filter Service, Secura oraz innych.

Maseczki ochronne jednorazowe

Maseczki ochronne jednorazowe do są przeznaczone do użytku codziennego. Maseczka higieniczna 3-warstwowa na twarz zapewnia skuteczną ochronę dróg oddechowych przed wirusami oraz bakteriami. Maseczki ochronne na twarz w dzisiejszych czasach odnoszą się do niezbędnych środków ochrony indywidualnej. W naszej ofercie znajdziesz maseczki ochronne na twarz zarówno jednokrotnego, jak i wielokrotnego użytku.

Półmaski filtrujące

Półmaski filtrujące jednorazowe służą do ochrony dróg oddechowych przed wirusami i bakteriami jak również wszelkimi pyłami i zanieczyszczeniami w powietrzu. Półmaska filtrująca to skuteczny środek ochrony indywidualnej, który ma zastosowanie nie tylko w miejscu pracy, a również w dużych miastach. Stosując półmaski filtrujące jednorazowe lub półmaski wielokrotnego użytku w prosty sposób zabezpieczasz swoje zdrowie przed niebezpiecznymi substancjami w powietrzu.

W naszej ofercie posiadamy półmaski następujących rodzajów:

  • - półmaski filtrujące FFP1, FFP2 i FFP3
  • - półmaski filtrujące z zaworem
  • - półmaski wielokrotnego użytku

Półmaski filtrujące zabezpieczają przed bakteriami i wirusami. Dlatego zalecane są do stosowania lekarzom, ratownikom i innym pracownikom medycznym, które mają bezpośredni kontakt z osobami zakażonymi. Półmaski filtrujące zostały wyprodukowane z materiału antyalergicznego, dlatego mogą ją używać nawet osoby o wrażliwej skórze.

Maseczki z filtrem

W powietrzu atmosferycznym wskazane jest stosowanie półmasek filtrujących klasy ochronnej FFP3. Maseczki z filtrem skutecznie chronią przed szkodliwymi dla płuc cząsteczkami aerozoli, pyłów, gazów, dymów i innych chorobotwórczych substancji w powietrzu. Elastyczne taśmy pozwalają na doskonałe i szczelne dostosowanie maseczki z filtrem do twarzy, co umożliwia oddychanie całości powietrza przez filtr.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów