Wczytuję dane...

Firma PPO PP na rynku obuwia do pracy funkcjonuje od ponad 65 lat. Na przestrzeni lat oferta jest stale rozszerzana i modyfikowana, a motywacją do zmian są klienci oraz ich oczekiwania. Pasją firmy są nowoczesne technologie. Dlatego jako jedyny producent w kraju dysponuje czterema zaawansowanymi technologiami do produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego skórzanego oraz obuwia całotworzywowego z poliuretanu.

  

Potencjał technologiczny firmy to osiem nowoczesnych linii, których moce produkcyjne przekraczają milion par obuwia rocznie. Obuwie stosowane jest na wielu różnych stanowiskach. By uczynić pracę bezpieczniejszą i bardziej komfortową, firma szczególną wagę przywiązuje do jakości, wzornictwa, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa oferowanego obuwia.

  

Potwierdzeniem tego jest zadowolenie użytkowników oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Jest to lider na rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego – oferuje od ekonomicznych po nowoczesne, zaawansowane technologicznie modele. Każda innowacja i inwestycja jest ukierunkowana na Klientów, ich wygodę i bezpieczeństwo, ponieważ zadowolenie użytkowników jest najlepszą oceną podejmowanych działań.

  

Firmę PPO wyróżnia to, że ich obuwie produkowane jest w Polsce i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia a pozycja lidera skłania do kontynuacji strategii nastawionej na rozwój i inwestycje.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów