Wczytuję dane...

Ręczniki składane

35

Ręczniki papierowe ZZ składane to obecnie najbardziej higieniczna opcja na rynku. Sprawdzą się tam, gdzie liczy się wysoki stopień higieny, ekonomiczne zużycie, ale i komfort użytkowania. To doskonale rozwiązanie nie tylko do osuszania dłoni. Ręczniki papierowe ZZ białe sprawdzą się również świetnie w roli czyściwa do powierzchni. 

Skrót ZZ” towarzyszący nazwie ręczniki papierowe” oznacza, że są one składane w formę zygzaka. 

Czym wyróżniają się ręczniki papierowe ZZ składane? 

Ręczniki papierowe składane to doskonała alternatywa dla produktów w rolce. Szybko zyskały na popularności i stały się najchętniej wybieranymi osuszaczami dłoni. Co jednak wyróżnia ręczniki papierowe ZZ? 

  • - Wysoka jakość papieru – do ich produkcji wykorzystuje się jedną lub dwie warstwy wyselekcjonowanej celulozy lub makulatury. 
  • - Doskonała absorpcja – nowoczesne technologie wykorzystane w produkcji sprawiają, że są one chłonne. Tym samym skutecznie skracają również czas osuszania dłoni.  
  • - Ekonomiczne w użyciu – nie trzeba wielu listków, by doskonale osuszyć dłonie lub powierzchnie. Dzięki temu zmniejsza się ilość zużytego papieru i częstotliwość wymiany wkładu.  
  • - Miękkie i przyjemne w dotyku – gładka faktura ręczników papierowych składanych czyni je delikatnymi dla skóry. 
  • - Zapewniają wysoki stopień higieny – dzięki dozowaniu po jednym listku. 
  • - Łatwe korzystanie – papier dozowany jest przez podajnik na ręczniki papierowe zz. 

Dodatkową zaletą ręczników papierowych może być to, że występują w różnych wersjach. W galeriach handlowych można zastosować jednowarstwowe gładkie papiery. W hotelach jednak, gdzie zależy nam na pozytywnych wrażeniach gości, warto postawić na ręcznik papierowy ZZ biały dwuwarstwowy z eleganckimi perforacjami.  

Ekonomiczne zużycie i perfekcyjna higiena – ręczniki papierowe składane to gwarancja jakości 

Ręczniki papierowe zz są ułożone w taki sposób, że wyciąga się je z podajnika pojedynczo. Użytkownik dotyka wyłącznie papieru, który użyje. Dzięki temu można zachować wręcz perfekcyjny stopień higieny. W ten sposób także można zaoszczędzić marnowaniu się produktu. Użytkownik pobiera wyłącznie tyle ręcznika papierowego składanego ile potrzebuje. Podajnik na ręczniki papierowe ZZ minimalizuje ryzyko urwania zbyt dużej ilości papieru.  

W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty sprawdzonych producentów, których jakość jest nam znana od lat. Ręczniki papierowe Tork i Katrin to wybór, który nie zawiedzie nawet największych perfekcjonistów. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów