Wczytuję dane...

Rękawiczki nitrylowe

25

W naszej ofercie znajdują się rękawice nitrylowe, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych rękawic lateksowych. Są niezwykle wytrzymałe i zapewniają doskonałą ochronę chemiczną. Są świetnym zamiennikiem dla osób uczulonych na związki chemiczne typu: tiazole, tiomoczniki czy tiuramy występujące w lateksie. Znajdują zastosowanie w różnych gałęziach medycyny, badaniach diagnostycznych, szpitalach, ratownictwie medycznym, pielęgniarstwie, opiece ambulatoryjnej oraz w laboratoriach i zakładach farmaceutycznych.

Ochronne rękawice nitrylowe z wyściółką

Tego typu produkty chronią przed wieloma substancjami chemicznymi. Wykonane są z dzianiny lub tkaniny, która pokryta jest w całości nitrylem. Produkowane są poprzez zanurzanie dzianej lub tkanej wyściółki z tkaniny w płynnym związku, takim jak nitryl lub neopren. Podkład wspiera powłokę i dodaje wytrzymałości. Ten rodzaj rękawic zapewnia doskonałą ochronę przed rozpuszczalnikami i chemikaliami. Jest również odporny na otarcia, przecięcia i przebicia. Powłokę rękawicy można zanurzyć w polimerze przed zszyciem rękawicy.

Wzmocnione rękawice ochronne nitrylowe: odpowiednia ochrona rąk do wykonywanej pracy, warunków w miejscu pracy, zakresu użytkowania i występowania potencjalnych zagrożeń.

Rękawice nitrylowe ochronne z wyściółką są niezawodnymi środkami ochrony osobistej w niebezpiecznych miejscach pracy, ponieważ zapewniają szeroki zakres odporności (mechanicznej, chemicznej lub termicznej) i przyczepność substancji suchych, mokrych lub oleistych, zgodnie z zastosowanymi specyfikacjami materiałowymi i konstrukcyjnymi. Rękawice są ergonomicznie zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego kształtu dłoni, a ich zakładanie było bezproblemowe. Wyściółka znacznie poprawia chłonność potu, który wytwarza się podczas użytkowania tego typu rękawic, co zwiększa komfort noszenia.

Ochronne rękawice nitrylowe bez wyściółki

Rękawice tego typu stanowią liczną grupę. Wykonane są z lateksu, nitrylu lub winylu, bez wyściółki z tkaniny i służą do ochrony rąk pracowników, którzy mają do czynienia z chemikaliami, detergentami, rozpuszczalnikami, roztworami czy zagrożeniami biologicznymi. Ten typ rękawic pozostaje szczelny podczas noszenia. Ochronne rękawice nitrylowe bez wyściółki nie nadają się do ponownego użytku. Aby te rękawice zapewniały najwyższy poziom bezpieczeństwa, pracownicy muszą przestrzegać właściwej procedury ich noszenia i usuwania.

Wysokiej jakości rękawice ochronne nitrylowe

Rękawice bez dziennej osnowy są wytwarzane przez zanurzanie porcelanowych form ręcznych w mieszance substancji ochronnej (neopren, lateks, guma, butyl i nitryl). Do obsługi różnych chemikaliów stosuje się różne rodzaje rękawic bez wzmocnienia. Wsparcie przy doborze optymalnej ochrony dłoni przed substancjami chemicznymi zapewnia system AnsellGUARDIAN® firmy Anslell. Sprawdź, jakie rękawice znajdziesz w naszym sklepie.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy