Wczytuję dane...

Środki czyszczące

22

W naszym sklepie posiadamy szeroki asortyment środków czyszczących. U nas zakupią Państwo pianki do plastiku i LCD, ścierki oraz sprężone powietrze. Dzięki nim z łatwością można utrzymać czystość i porządek w miejscu pracy.

Do czego może przydać się sprężone powietrze?

Pianki do czyszczenia firmy takich jak Tracer, czy Tb Clean to bardzo przydatne akcesoria. Ich głównym zadaniem jest oczyszczenie powierzchni i urządzeń z kurzu, pyłu oraz drobnych zabrudzeń. Sprężone powietrze w puszcze jest zaprojektowane tak, aby nie uszkodzić elementów urządzeń. Nie oznacza, że nie jest to możliwe. Systemy wentylacyjne mogą bardzo łatwo zostać uszkodzone pod wpływem zbyt długiego czyszczenia sprężonym powietrzem. Warto więc czyścić elektronikę z ostrożnością. Poza wentylacją sprężone powietrze pomaga oczyścić klawiatury, myszki, telewizory oraz wnętrza komputerów. Jednak sprzęt elektroniczny to nie jedyne zastosowanie. Sprężone powietrze przydaje się również w laboratoriach do oczyszczenia narzędzi, mikroskopów lub aparatury pomiarowej. Sprężone powietrze może również przydać w warsztacie. Dzięki cienkiej rurce można w prosty i szybki sposób oczyścić obszar silnika bądź hamulców.

Zadbaj o swoje stanowisko z pianką do czyszczenia i ściereczkami

Czyste i dobrze zorganizowane stanowisko pracy pozwala na znacznie efektywniejszą pracę. Warto więc zadbać, aby panował na nim porządek. Przy porządkach pomoże pianka do czyszczenia i ściereczki. W ofercie posiadamy pianki do plastiku oraz do ekranów LCD. Pierwsza opcja pozwala na usunięcie zabrudzeń oraz tłuszczu z powierzchni plastikowych takich jak myszki, klawiatury, drukarki oraz inne elementy obudowy. Z kolei pianki LCD ułatwiają usunięcie zabrudzeń z ekranów telefonów, tabletów, monitorów, jak i telewizorów.

Środki czyszczące w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo wszechstronny asortyment środków do czyszczenia. Posiadamy pianki do czyszczenia, ściereczki, jak i sprężone powietrze. Wszystkie produkty ułatwiają utrzymanie porządku i czystości komputera oraz innych urządzeń elektrycznych.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów