Wczytuję dane...

Tuniki

0

W naszej ofercie znajdują się tuniki ochronne, które swoje zastosowanie znajdą w wielu miejscach pracy. Posiadamy szeroki wybór fasonów, kolorów oraz rozmiarów. 

 

Warto pamiętać, że tunika ochronna powinna być nie tylko wygodna, ale także przewiewna. Dokonując wyboru ubrania roboczego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież bhp wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Unikajmy obcisłych i zbyt dopasowanych ubrań roboczych, o wiele bardziej w tym przypadku sprawdzi się odzież w nieco większym rozmiarze. Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy. 

 

Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP. Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia.

Rozwiń Zwiń
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.