Wczytuję dane...
Kod producenta: 7100029146
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: 3M
313,17 PLN*
* z podatkiem VAT

3M™ Zestaw nagłowny serii G500 do zastosowania w przemyśle, może być łączony ze środkami ochrony słuchu, w tym z aktywną komunikacją, osłonami twarzy, zintegrowanymi okularami ochronnymi. Praktyczne i wygodne rozwiązanie zapewniające ochronę twarzy i słuchu w zastosowaniach niewymagających zabezpieczenia głowy.

 

Zalety produktu:

 

  • praktyczne, wygodne rozwiązanie, gdy jest wymagana ochrona twarzy i słuchu, a nie jest wymagana ochrona głowy
  • daszek ochronny jest również wykorzystywany jako uchwyt na przewody, w przypadku korzystania z aktywnych ochronników słuchu
  • przezroczysta osłona twarzy: poliwęglanowa osłona spełnia wymagania normy EN 166 w zakresie ochrony przed cząstkami o dużej prędkość - B (120 m/s) uderzenie o średniej energii.
  • w celu zwiększenia ochrony oczu, nagłowie G500 może być używane z zintegrowanymi okularami ochronnymi serii V9. Okulary ochronne posiadają soczewki w kolorach: przezroczystym (V9C), szarym (V9G) lub żółtym (V9A)
  • nagłowie może być używane z lub bez ochronników słuchu
  • nagłowie umożliwia zamontowanie ochronników słuchu

 

Zastosowanie i dozowanie:

Praktyczne, wygodne rozwiązanie, gdy jest wymagana ochrona twarzy i słuchu, a nie jest wymagana ochrona głowy. Daszek ochronny jest również wykorzystywany jako uchwyt na przewody, w przypadku korzystania z aktywnych ochronników słuchu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hit cenowy