Wczytuję dane...

Dom i ogród

27

By relaks przed domem, w ogrodzie był jeszcze bardziej przyjemny, należy odpowiednio o niego zadbać. Istotne są nie tylko dekoracje, które dodadzą klimatu. Przede wszystkim akcesoria i narzędzia ogrodnicze, które pozwolą przeprowadzić niezbędne prace. W naszym sklepie znajdziesz pełną gamę produktów, dzięki którym stworzysz idealny ogród. W którym grillowanie będzie ogromną satysfakcją.

Narzędzia ogrodnicze

Absolutna podstawa dla każdego ogrodnika to oczywiście narzędzia ogrodnicze, które pomogą zadbać o przydomową zieleń. Co znajdzie się wśród niezbędnych sprzętów? Z pewnością kosiarka, nożyce do żywopłotu, podkaszarki i przycinarki do gałęzi. To właśnie te narzędzia ogrodnicze sprawią, że trawa i żywopłot będą doskonale przystrzyżone. Zdrowe gałęzie i drzewa pięknie ukształtowane przez Ciebie.

Stojąc przed wyborem kosiarki lub podkaszarki warto wziąć pod uwagę obszar murawy. Podkaszarka sprawdzi się, gdy należy wykonać bardziej precyzyjne prace i trzeba manewrować pomiędzy krzewami. Kosiarka natomiast będzie strzałem w dziesiątkę, gdy do skoszenia jest otwarta przestrzeń. Bez wielu dekoracji, przeszkód, drzew czy krzewów.

W naszym sklepie można znaleźć narzędzia ogrodnicze firmy Fieldmann. Wyróżniają się doskonałym wykonaniem i świetnym stosunkiem jakości do ceny. Wśród nich nożyce do trawy, szlifierki, sekatory teleskopowe i wiele innych.

Akcesoria ogrodnicze

Nie tylko kosiarki, podkaszarki czy nożyce do żywopłotu przyczyniają się do poprawy wizerunku ogrodu. Również mała na to wpływ akcesoria ogrodnicze. W wyposażeniu prawdziwego ogrodnika nie może zabraknąć łopatki, motyczki czy pazurków. To właśnie akcesoria ogrodnicze pozwalają doskonale dbać o rabaty i grządki. 

Grillowanie

Nieodłączną częścią sezonu wiosenno-letniego w ogrodzie jest grillowanie. Spotkania z bliskimi i przebywanie na świeżym powietrzu. To przyjemność – zwłaszcza jeśli wcześniej odpowiednio się do tego przygotuje. Aby grillowanie przebiegło pomyślnie, należy wyposażyć się w niezbędne akcesoria. Kubki wielorazowego użytku, worki na śmieci wraz z pojemnikami, a także serwetki. Grillowanie będzie też o wiele smaczniejsze, gdy zadba się o czystość samego rusztu. Skutecznie pomagają w tym płyny do czyszczenia grilla, które usuwają brud, tłuszcz i zaschnięte jedzenie. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów