Wczytuję dane...

Akcesoria do sprzątania

196

Akcesoria do sprzątania są niezbędne do utrzymania domu, miejsc pracy czy obiektów publicznych w czystości. Pozwalają na to, by sprzątanie stało się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Podczas regularnego sprzątania warto korzystać ze sprawdzonych produktów. 

Ścierki, zmywaki i druciaki  

Dobrze znane zmywaki i druciaki to nieodłączny element kuchennych zlewozmywaków. To one pozwalają doprowadzić naczynia do błysku. Niewątpliwie ważnym elementem jest też zmiotka do kurzu, która działa jak magnes na kurz. Skutecznie czyści różnego rodzaju powierzchnie. Absolutnie niezbędna w każdym domu. 

Hitem jest także ścierka z mikrofibry. Jeśli chodzi o zbieranie kurzu, to nie ma sobie równych. Doskonale usuwa zabrudzenia. Nie osadza się na niej kurz, ani drobne roztocza. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Ścierka z mikrofibry, dzięki zaawansowanej strukturze, jest odporna na rozdarcia i inne uszkodzenia. Nie rysuje także czyszczonych powierzchni. Dlatego tak często używana jest do ścierania kurzu z ekranów i innych delikatnych urządzeń. Podobnym rozwiązaniem jest ścierka antystatyczna. 

Ścierka do okien to z kolei rozwiązanie dla osób, które borykają się ze smugami na szybach. Tego rodzaju ściereczka pozostawia powierzchnię czystą i bez zacieków! Dzięki ścierce do okien można uzyskać lśniące szyby i lustra bez konieczności ich polerowania. Skutecznym ułatwieniem może okazać się ściągaczka do wody. Dzięki gumowemu wykończeniu nie rysuje powierzchni i szybko usuwa zacieki. 

Akcesoria do mycia podłogi 

Skuteczne mycie podłóg? Nie obejdzie się bez mopa płaskiego z wyciskaczem. Takie narzędzie pozwoli Ci szybko i skutecznie wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie. Zestaw mop z wiadrem to rozwiązanie doceniane przez miliony pań i panów domu. W przypadku posiadania mopa do mycia podłogi, można stworzyć własny komplet. Wystarczy zaopatrzyć się w wiadro dwukomorowe lub zwykłe wiadro plastikowe. 

Przed myciem podłóg warto pamiętać o odkurzaniu powierzchni. W takim przypadku nieoceniony wkład będzie miała zmiotka i szufelka. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria o wyprofilowanym kształcie, pozwalające na skuteczne sprzątanie. 

Worki na śmieci i pojemniki na odpady 

W naszym sklepie można znaleźć worki na śmieci dopasowane do kosza w Twoim domu. Produkty dostępne są we wszystkich popularnych pojemnościach i różnych kolorach. Pozwalają prowadzić w domu skuteczną segregację. Bardzo wytrzymałe worki na śmieci, a może worki ze ściągaczami? Znajdziesz je u nas!  

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów