Wczytuję dane...

Ściereczki, ścierki kuchenne

45

Różnego rodzaju ścierki do kurzu czy do innych zadań specjalnych to podstawowe produkty, które znajdziemy w każdym domu. Wyróżnia je bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie. Wiele gospodyń i gospodarzy domu z pewnością nie wyobraża sobie bez nich codziennego, jak i gruntownego sprzątania. Ścierki sprawdzą się zarówno do czyszczenia na mokro, jak i przecierania na sucho. W drugim przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie specjalna ścierka do polerowania. 

W naszym sklepie można znaleźć naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju myjek. Od dedykowanych ściereczek z mikrofibry do okien, przez ścierki do podłogi, aż po wytrzymałe i uniwersalne ścierki tetrowe. 

Ściereczki z mikrofibry i myjki – łatwy sposób na zachowanie czystości w domu 

Najbardziej uniwersalnym i najchętniej wybieranym produktem są ścierki do kurzu z mikrofazy, zwanej również mikrofibrą. Nadają się do większości powierzchni w domu i radzą sobie z czyszczeniem przeróżnych przedmiotów. Poza tym posiadają szereg zalet, które są doceniane przez wszystkich miłośników czystości w domu. 

Wyróżnia je wysoka absorpcja wody. Ściereczki z mikrofibry mogą wchłonąć nawet 7 razy tyle płynu, ile same ważą  bez wyżymania ścierki. Tym samym ułatwia sprzątanie i czyni je efektywniejszym. Unikalne zestawienie włókien pozwala również uniknąć nieestetycznych zacieków czy smug. Dlatego mikrofibra stosowana jest w produkcji ścierek do szyb i luster. 

Ściereczki do kurzu i innych zabrudzeń z mikrofibry są również ukłonem w stronę ekologii. Doskonała wytrzymałość i odporność na pranie redukuje konieczność wymiany myjki do minimum. 

Ścierki do mycia okien i szyb – doskonały połysk szklanych powierzchni 

Nawet najlepszy płyn do mycia okien czy luster zawiedzie, jeśli będzie stosowany w komplecie z nieodpowiednią myjką. Najlepszą opcją będzie oczywiście ściereczka z mikrofibry do okien i szyb, która skutecznie czyści szkło. Pozostawia ona powierzchnie suche, bez zacieków i bez smug. 

Stosowanie takiej ścierki do mycia okien i szyb idzie w parze z ekonomicznym zużyciem środków czystości. Wystarczy delikatnie zwilżyć je płynem przed użyciem, by powierzchnie zyskały świeżość i blask.  

Ścierki kuchenne – nieskazitelnie czysta kuchnia w okamgnieniu 

Kuchnia to miejsce, w którym ścierki na rolce mogą nie wystarczyć. Ciągłe zabrudzenia, zachlapania czy tłuszcz wymagają narzędzi specjalnych. Najprostszym rozwiązaniem będą ścierki kuchenne odporne na uszkodzenia, które nie tracą na jakości po każdym praniu. Wysoka chłonność z kolei ułatwi każdy domowy obowiązek, taki jak przecieranie sztućców, osuszanie blatu czy naczyń.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów