Wczytuję dane...

Ekologiczne środki czystości

133

Ekologiczne środki czystości są doskonałą alternatywą dla tradycyjnej chemii gospodarczej. Formuły oparte na bazie olejów roślinnych, cukrach i kwasach pochodzenia roślinnego. Są równie skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Pozwalają efektywnie wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie, bez szkody na środowisko naturalne. 

Ekologiczne środki czystości z certyfikatem EU Ecolabel - czym się wyróżniają? 

Wśród szerokiej gamy ekologicznych środków czystości można znaleźć przede wszystkim te z certyfikatem Ecolabel. Co to oznacza? EU Ecolabel oznacza, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Spełnia wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Warto wiedzieć, że nie każdy preparat może zdobyć taki certyfikat. Podstawą przyznawania takiego oznakowania oznacza poddanie produktu szczegółowym analizom i realizacjom kryteriów ekologicznych przyznawanych przez np. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. EU Ecolabel cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów, a jego posiadanie jest niewątpliwą zaletą produktów. 

W naszym sklepie na czele listy ekologicznych środków czystości figurują produkty z EU Ecolabel marki Biopur. Spełniają one wysokie normy jakościowe z jednoczesnym zastosowaniem naturalnych składników aktywnych. 

Ekologiczne środki czystości - dlaczego warto je wybrać? 

Ekologiczne środki czystości z EU Ecolabel są chętnie wybierane przede wszystkim przez świadomych konsumentów. Czyli takich, którym zależy na kondycji planety, ale i własnym bezpieczeństwie. Producenci w odpowiedzi na potrzeby klientów tworzą naturalne formuły. Są one łagodne dla ludzi i Ziemi, ale jednocześnie bezbłędnie radzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami. 

Certyfikat EU EcolabelZalety produktów z Ecolabel certyfikat: 

  • - Są najlepszym wyborem alergików i osób wrażliwych. Zastosowanie naturalnych składników minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej, czy podrażnienia skóry. 
  • - Są w pełni biodegradowalne – to oznacza, że są przyjazne dla środowiska. Zarówno preparat, jak i opakowanie podlega biodegradacji. 
  • - Są pozbawione chemii i substancji nieznanego pochodzenia – producenci stawiają na transparentność, dlatego wiesz, co kupujesz. 
  • - Skutecznie zmywają zabrudzenia. Ekologiczny płyn do naczyń, podłóg czy mebli bez problemu radzi sobie z kurzem, zaciekami, plamami. Pozostawiają powierzchnie czyste i błyszczące. 
  • - Są łagodne dla powierzchni. W odróżnieniu do tradycyjnej chemii gospodarczej, produkty z certyfikatem Ecolabel są mniej agresywne w działaniu. Tym samym minimalizuje się ryzyko zniszczenia czyszczonej powierzchni. 
  • - Odświeżają wnętrza – zastosowane olejki eteryczne wypełniają wnętrza przyjemnymi i łagodnymi zapachami. 

Jakie ekologiczne środki czystości kupić? 

Szeroka gama produktów z Ecolabel z naszego sklepu pozwala wyczyścić wnętrza od podłogi, aż po sufit. Wśród nich znaleźć można: ekologiczny płyn do naczyń, podłóg czy okien. W asortymencie marki Biopur można znaleźć ekologiczne płyny do mycia samochodu, felgi, silnika. Poza naturalnymi środkami czystości posiadamy także ekologiczne mydła – delikatne dla dłoni. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów