Wczytuję dane...

Buty robocze, buty ochronne

289

Oferujemy obuwie robocze dla każdego klienta, dostosowane do  potrzeb i oczekiwań. Nasza oferta obejmuje zarówno obuwie męskie jak i damskie, o nowoczesnym kroju i ergonomicznym rozwiązaniu.  

 

Oferujemy produkty ekonomiczne oraz najwyższej jakości obuwie, ponieważ zależy nam aby każdy odnalazł produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami.

 

W naszej ofercie znajdują się buty dla pracowników firm budowlanych, transportowych, osób pracujących w przemyśle spożywczym, petrochemicznym jak również obuwie dla spawaczy i pracowników wykonujących wszelkiego rodzaju roboty ziemne. Nasze produkty spełniają wszelkie  normy, a także posiadają certyfikaty, dzięki czemu są niezwykle trwałe, odporne na urazy mechaniczne oraz działanie rożnego rodzaju niebezpiecznych substancji. Dzięki zastosowanym materiałom pochodzenia naturalnego i syntetycznego buty BHP są odporne na zniszczenia i czynniki zewnętrzne.

 

Polecamy Państwu trzewiki,  półbuty, wzmacniane sandały, obuwie gumowe, zimowe, klapki, chodaki, wysokie trzewiki i kozaki.  Dzięki dużej różnorodności produktów znajdziecie Państwo idealne dla siebie obuwie BHP – na różne temperatury i chroniące przed zróżnicowanymi zagrożeniami.

 

W naszej ofercie odnajdą Państwo również obuwie z podnoskiem stalowym, aluminiowym lub kompozytowym, które z pewnością zabezpieczą palce nóg przed groźnymi urazami. W podeszwie stosuje się wkładki antyprzebiciowe wykonane z metalu.

 

Obuwie BHP nie tylko zapewnia komfort przez cały dzień, ale przede wszystkim dba o bezpieczeństwo użytkownika.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy