Wczytuję dane...

Wózki do sprzątania

11

Sprzątanie dużych powierzchni, szczególnie w miejscach publicznych, nie jest możliwe bez odpowiedniego wyposażenia. Na tokowe składa się głównie mop, wózek do sprzątania oraz środki czystości. Mimo że, sam sposób sprzątania nie zmienił się od lat to same wyposażenie już tak. Wiadra oraz mopy zaczęto projektować tak, aby sprzątanie było szybsze i wygodniejsze. Dzisiaj do wiader dokupowane są wózki do sprzątania oraz prasy do wyciskania.

Wózek do sprzątania profesjonalny - dlaczego warto go wybrać?

Sprzątanie dużych powierzchni takich jak szkoły, szpitale, hale czy biurowce to długie i żmudne zajęcie. Częste pochylanie się i podnoszenie wiadra jest bardzo męczące dla pleców. Rozwiązaniem jest zakup wózka do sprzątanie profesjonalnego, który znacznie ułatwi pracę i poprawi jej komfort.

  • - Wózek do sprzątania znacznie ułatwi przemieszczania wiadra nawet na duże odległości. Nie wymaga on dużej siły, nawet jeśli wiadro jest napełnione. Pchanie wózka ułatwiają również zamontowany uchwyt.
  • - W zależności od wielkości wózka możliwe jest przewożenie różnej wielkości wiader. Pozwoli to nam na dobór odpowiedniego oraz zaoszczędzenie wody i płynu.
  • - Duże wózki do sprzątania posiadają również mocowania na dwa wiadra. Pozwoli to na przygotowanie dwóch różnych środków lub płukania mopa w jednym z wiader.

Wyciskanie mopa z prasą to duże ułatwienie!

Wyciskarki są coraz częściej integralnym elementem wiader do sprzątania. Są one jednak często mało efektywne lub łatwo się psują szczególnie w starszych zestawach. Rozwiązaniem jest zakup prasy do mopa. Jest ona bardzo prosta w obsłudze i przy niewielkiej sile efektywnie wyciska mop. Dzisiejsze prasy do wyciskania są uniwersalne. Pasują do większości zwykłych wózków, jak i do wózków do sprzątania profesjonalnego.

Jak dobrać worki na odpady?

Worki na odpady dobieramy w zależności od ilości oraz wielkości śmieci jakie w nim umieścimy. Duży worek zmieści wiele drobnych rzeczy, ale dzięki odpowiedniemu zgnieceniu śmieci pomieści również i te większe. Bez względu na wielkości worków na odpady najważniejsza jest ich trwałość. Wytrzymałe worki na odpady nie rozerwą się podczas ich napełniania i transportowania. W przypadku odpadów segregowanych warto również pamiętać o odpowiednim kolorze worka.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów