Wczytuję dane...

Klapki

2

Klapki to bardzo uniwersalne obuwie wykorzystywane w pracy, w domu i do rekreacji. Wygoda odkrytego obuwia sprawia, że są powszechnie używane przez nas na co dzień. Jako lekkie, pozwalające oddychać stopie obuwie, od lat są częścią naszego ubioru w domu, pracy, basenie. Klapki ze względu na swoje zalety świetnie sprawdzają się w niektórych zawodach. Nie zapominajmy również o funkcjach, jakie pełnią klapki sportowe i klapki kąpielowe.

Klapki z pianki EVA

Klapki z pianki EVA są lekkie, wygodne i z wyprofilowaną wkładką do stopy. Materiał, jakim jest pianka EVA, pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości. Szybko schną w przypadku zamoczenia, a kontakt z wodą nie ma wpływu na ich wytrzymałość. Jako klapki męskie na pewno długo posłużą właścicielowi.

Klapki medyczne

Klapki medyczne noszone jako klapki do pracy to częsty widok w gabinetach lekarskich czy kosmetycznych. Wygodne wyprofilowanie dla stopy, lekkie materiały i łatwość utrzymania w czystości takiego obuwia zachęca do zakupu. Klapki medyczne damskie oraz klapki medyczne męskie docenią również stomatolodzy, pielęgniarki. Także osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w szpitalach, przychodniach, domach opieki zdrowotnej.

Klapki sportowe oraz klapki kąpielowe

Klapki po domu to zazwyczaj po prostu klapki sportowe lub klapki kąpielowe. Chętnie używane ze względu na wygodę noszenia, niemęczenie stóp czy lekkość klapek z pianki. Klapki sportowe damskie to komfort i relaks, podobnie jak klapki kąpielowe męskie czy damskie. Dzięki materiałowi z jakiego są wykonane, czyli piance EVA, idealnie nadają się na basen i plażę. Wypoczynek w plenerze, wiosenno-letnie prace w ogródku to dobry powód, aby założyć takie obuwie letnie.

Klapki typu crocs

Klapki kąpielowe typu crocs cechuje kształt w formie chodaków, jednak można zaliczyć je do klapek EVA. Lżejsze od typowych chodaków i wodoodporne. Posiadają osłonięte palce stóp, ale nadal są obuwiem przewiewnym dzięki licznym otworom. Podeszwy są odporne na ścieranie, zaś specjalne wyprofilowanie pod stopę daje komfort noszenia.

 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów