Wczytuję dane...

Linia motoryzacyjna

7

Wysoka wydajność, jakość i skuteczność – tym charakteryzują się ekologiczne płyny do mycia samochodu. Co więcej, są one przyjazne dla środowiska nie wywierają negatywnych skutków w naturze. Spełniają wysokie standardy, które zaspokoją potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego fana lub fanki czterech kółek.  

W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama płynów do mycia samochodów marki Biopur. Produkt Czysta szyba uzyskał certyfikat EU Ecolabel, po przeprowadzeniu szczegółowej oceny przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. 

Skąd wiedzieć, że płyn do mycia samochodu jest ekologiczny? 

Trend na bycie eko sprawił, że wielu producentów wprowadziło do swoich ofert klasyczne detergenty pod przykrywką ekologicznej etykiety. Płyny do mycia sklepu z naszego sklepu są natomiast gwarancją jakości i zastosowania naturalnych składników. Nie trzeba nawet zgłębiać się w skład, który jest oczywiście transparentny. Wystarczy zauważyć na etykiecie środka informację o posiadaniu certyfikatu EU Ecolabel. Otrzymanie go wiąże się z długimi i bardzo skrupulatnymi procesem certyfikacji. W analizie składu preparatu nie ma miejsca na pomyłki. 

Dlaczego warto wybrać ekologiczny płyn do spryskiwaczy, mycia felg, silnika?  

Zalet ekologicznych środków czystości nie ma końca. Po pierwsze są one bezpieczne dla środowiska i w pełni biodegradowalne. Po drugie są one tak samo, a w niektórych przypadkach nawet bardziej skuteczne, niż tradycyjne środki czystości. Formuły na bazie ekstraktów roślinnych, bez szkodliwych substancji doskonale radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Bez trudu zmywają pozostałości po olejach i smarach, ale i np. ślady owadów. 

Kwestia, która jest absolutnie kluczowa w przypadku płynów do mycia samochodu to fakt, że są one bezpieczne dla podłoża. Mimo silnie czyszczących właściwości nie powodują powstawania odbarwień, ani nie pozostawiają rys. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. 

Rodzaje płynów do mycia samochodu 

Stale poszerzająca się gama środków czystości z EU Ecolabel sprawia, że można nimi wyczyścić niemalże cały samochód. Poza płynami do mycia lakieru, można znaleźć także:  

  • - eko płyn do spryskiwaczy absolutnie podstawowy środek w samochodzie, od którego zależy bezpieczeństwo jazdy. Czyści szybę na błysk bez pozostawiania smug; 
  • - ekologiczny środek do mycia silników – usuwa wszystkie zanieczyszczenia np. po olejach i smarach silnikowych. Redukuje potrzebę użycia szczotki. Posiada formułę bezpieczną dla gum, karoserii, a także wrażliwych tworzyw sztucznych;  
  • - naturalny płyn do mycia felg – usuwa metaliczny osad z klocków hamulcowych i inne bieżące zabrudzenia. Skoncentrowana formuła na bazie ekstraktów roślinnych przywraca felgom nieskazitelny blask; 
  • - eko odmrażacz do szyb samochodowych bezproblemowo odmraża szyby i lusterka samochodowe. Usuwa szron i zabrudzenia. Pozostawia powierzchnie czyste i lśniące. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów