Wczytuję dane...

Linia ogrodowa

4

Czysty dom to wizytówka każdego posiadacza własnych czterech ścian. Nie chodzi tylko o to, by dbać o niego wewnątrz, ale również od zewnątrz. Czyszczenie elewacji czy podjazdu to nie lada wyzwanie, jednakże odpowiednie środki czystości pozwolą temu zaradzić. Powinny wyróżniać się doskonałymi właściwościami myjącymi, by nie wymagały intensywnego szorowania trudnej powierzchni. Ponadto, środki te muszą być ekologiczne i biodegradowalne, by ryzyko uszkodzenia roślinności było znikome. 
 
Decydując się na ekologiczny środek do czyszczenia powierzchni w ogrodzie, warto zwrócić uwagę na jego skład. Zawartość roślinnych surfaktantów i innych naturalnych substancji myjących gwarantuje dobre rezultaty przy minimalnym szorowaniu. 

W ofercie naszego sklepu można znaleźć środki do mycia kostki brukowej czy fasad marki Biopur. Preparaty są w pełni biodegradowalne. 

Płyn do czyszczenia elewacji 

Środek do czyszczenia elewacji to produkt, który pomoże Ci utrzymać czystość i ład wokół domu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze substancji smolistych i ropopochodnych. Zmywa także zabrudzenia pochodzenia organicznego, takie jak: owady czy rośliny. Bezbłędnie radzi sobie z zaciekami po deszczu i wszelkimi nalotami wywołanymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki specjalnie opracowanej formule nie wymaga stosowania siły ani energii, a jedynie odrobiny cierpliwości. Płyn do czyszczenia elewacji jest nie tylko skuteczny, ale i bardzo łatwy w użyciu. 

Jego wszechstronność doceni każdy miłośnik uniwersalnych rozwiązań. Płyn do czyszczenia elewacji sprawdzi się doskonale nie tylko do mycia fasad domu. Nadaje się do mycia sidingów oraz dachów. 

Płyn do mycia kostki brukowej 

Środki do mycia kostki brukowej marki Biopur cechują się niezwykle wysoką skutecznością. Ich skoncentrowana formuła usuwa zabrudzenia nie tylko przydomowej kostki. Nawierzchnie wokół warsztatów, garaży i przy halach produkcyjnych mogą być również czyszczone z powodzeniem. Płyn do mycia kostki brukowej bez problemu poradzi sobie z usuwaniem substancji smolistych, osadów mineralnych i smarów. To także doskonały środek do czyszczenia kostki brukowej z oleju. Chętnie wybierany jest przez mechaników. 

Płyn do mycia kostki brukowej posiada w swojej formule substancje, które pozwalają zachować zewnętrzne powierzchnie na długo w czystości. Chronią je przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i wchłanianiem olei. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów