Wczytuję dane...
Kod producenta: E6-1
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Biopur
25,13 PLN*
* z podatkiem VAT

Biopur E6 to płyn do podłogi, który przypadnie wszystkim, którym zależy na wydajności, ale i ekologii. Ten środek doskonale myje różnego rodzaju powierzchnie, a jednocześnie jego skład oparty jest na naturalnych składnikach. Płyn do mycia podłogi Biopur E6 nadaje się do codziennego mycia. Idealny do PCW, linoleum, płytek ceramicznych i szkliwionych. Świetnie poradzi sobie także z zabrudzeniami na posadzkach kamiennych, akrylowych, żywicznych i kauczuku.

Płyn do mycia podłogi Biopur E6 – zalety:

  • skoncentrowany środek, 
  • doskonale myje powierzchnie,
  • wydajny w użyciu,
  • nadaje się do różnego rodzaju powierzchni, 
  • nie powoduje zwiększenia śliskości umytej powierzchni,
  • całkowicie biodegradowalny.

Płyn do mycia podłóg Biopur E6 – zastosowanie:

Biopur E6 to profesjonalny płyn do mycia podłóg. Sprawdzi się nie tylko w wyposażeniu firm sprzątających, ale i w gospodarstwach domowych. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu i doskonałym właściwościom będzie doskonałym rozwiązaniem w galeriach handlowych, biurach i restauracjach. Płyn do mycia podłóg Biopur E6 nie tworzy śliskiej warstwy po umyciu. Sprawdzi się też w szkołach, przedszkolach i szpitalach zapewniając maksymalne bezpieczeństwo.

Biopur E6 ma formę koncentratu do mycia podłóg. Należy go rozcieńczyć z wodą, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wydajny.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...