Wczytuję dane...

Środki do podłóg

97

Podłogi wymagają systematycznego czyszczenia za pomocą profesjonalnego płynu do mycia podłóg. To dzięki niemu, można cieszyć się czystością i ich nienagannym blaskiem. To właśnie płyn do podłóg najlepiej poradzi sobie z kurzem, śladami butów, błotem i innymi zabrudzeniami. Poszukując idealnego produktu należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj podłogi, a także wybierać spośród wysokiej jakości środków z naszego sklepu. 

Środek do czyszczenia gresu

Gres pojawia się we wszystkich rodzajach pomieszczeń mieszkalnych, w sklepach w galeriach handlowych, w biurach i przemysłowych zakładach pracy. Płytki gresowe są odporne na działanie środków chemicznych, dlatego można bez obaw myć je codziennie. Warto wybrać jednak do tego dedykowany środek do czyszczenia gresu np. marki Buzil, który doskonale usuwa zabrudzenia, a w dodatku chroni przed ponownym osadzaniem się kurzu. Nasze płyny do mycia podłóg gresowych są niezwykle wydajne i ekonomiczne. 

Środek do mycia paneli

Panele i inne drewniane podłogi wymagają skoncentrowanego, ale dość delikatnego czyszczenia. W ich przypadku zalecane jest kilkuetapowe mycie. Numer jeden to środek do mycia paneli, który oczyści powierzchnię z kurzu i brudu. Numer dwa to nabłyszczacz do podłóg, który podkreśla estetykę drewna i sprawia, że jest bardziej zadbane i wypielęgnowane. Ten zestaw płynów do mycia podłogi to gwarancja jedwabistego połysku i bezpiecznej powłoki antypoślizgowej.

Płyn do mycia posadzek przemysłowych

Na podłogach w zakładach przemysłowych nierzadko pojawiają się silne zabrudzenia, które wydają się trudne do usunięcia. Czasem ciężko sobie wyobrazić, że wystarczy jeden płyn do podłóg, które pomoże się z nimi uporać. Płyn do posadzek przemysłowych, a także koncentrat do mycia podłóg to niezbędne elementy zwłaszcza w wyposażeniu wewnętrznych firm sprzątających. Sprawdzą się w czyszczeniu podłóg hali, warsztatów i garaży. Płyn do mycia podłogi bez problemu poradzi sobie nawet z olejowymi i tłuszczowymi plamami i może być stosowany w maszynach myjących.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów