Wczytuję dane...

Strippery

4

Strippery to środki czystości o bardzo dużej sile czyszczenia. Sprawdzają się głównie do usuwania powłok na powierzchniach takich jak kauczuk, PCV, klinkier czy wykładziny podłogowe. Pomagają w czyszczeniu oraz w długotrwałej pielęgnacji podłóg. Dodatkowo niektóre umożliwiają regenerację powłok i filmów ochronnych. W ofercie posiadamy różne strippery od firm takich jak Diversey czy Buzil.

Czym różni się stripper od zwykłego płynu do mycia?

Standardowe płyny do czyszczenia podłóg są pomocne przy lekkich zabrudzeniach. Najczęściej wykorzystuje się je przy kurzu, brudzie lub błocie, które wnoszone jest na podeszwie buta. Z kolei środki takie jak uniwersalny stripper czyści wszystkie rodzaje zabrudzeń oraz różne powłoki. Zdają się one idealnie do powierzchni, na które nałożono specjalne powłoki ochronne. Sprawdzą się do podłóg z warstwą wodoodporną, podłóg PCV, kauczuku, z naturalnego, jak i sztucznego kamienia. Strippery mogą być również stosowane w urządzeniach do maszynowego czyszczenia powierzchni.

Dodatkowe funkcje stripperów

Strippery to bardzo wszechstronne i wielofunkcyjne środki czystości. Nie tylko usuwają powłoki niemożliwe do usunięcia dla zwykłych płynów, ale również mają dodatkowe zastosowania. Za pomocą stripperów można naprawić niektóre powłoki bez widocznych granic pomiędzy obszarem pierwotnym. Jednocześnie naprawa jest możliwa bez usunięcia aktualnych powłok. Dzięki czemu nie ma potrzeby nakładania ich ponownie po gruntownym czyszczeniu.

Płyny do posadzek przemysłowych w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele środków do czyszczenia, w tym strippery. Każdy z nich z największą skutecznością usuwa każdą powłokę i zabrudzenia. Dodatkowo część oferowanych produktów pomaga również w pielęgnacji powierzchni poprzez na przykład odnowienie filmu ochronnego.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów