Wczytuję dane...

Środki do mebli

8

Środki do mebli są świetnym sposobem na przywrócenie dawnego blasku i trwałości powierzchni Twoich mebli. Dzięki różnorodności dostępnych produktów możesz wybrać odpowiedni preparat spełniający Twoje potrzeby. Szeroki wybór produktów obejmuje od nowoczesnych olejków do konserwacji mebli, po tradycyjne lakiery i farby akrylowe.

Meble poza czyszczeniem wymagają również regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. Szczególnie meble drewniane powinny być odżywiane specjalnymi woskami lub sprayem do mebli drewnianych dostępnych w naszym sklepie.

Środki do czyszczenia mebli - rodzaje

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne i skuteczne środki do czyszczenia mebli. Środki do mebli dzielą się na środki przeznaczone do czyszczenia i konserwacji drewnianych mebli, metalowych mebli i innych powierzchni. W naszym sklepie posiadamy następujące środki do czyszczenia mebli w postaci:

Przede wszystkim należy stosować specjalistyczne detergenty zalecane przez producenta. Unikamy uszkodzenia powierzchni oraz zapobiegamy pojawianiu się plam.

Środki do mebli - gdzie wykorzystać?

Środki do czyszczenia mebli w większości mają działanie antyelektrostatyczne, czyli zapobiegają szybkiemu osiadaniu kurzu na powierzchni. Dostępne są również specjalne środki do czyszczenia mebli biurowych, wykonanych z tworzyw sztucznych. Także do ekranów monitorów oraz laptopów. W ofercie naszego sklepu posiadamy płyny do pielęgnacji mebli oraz spraye do mebli od znanych marek takich jak Pronto, Buzil, Ecolab.

Płyn do mebli czy spray do mebli? Który preparat do mebli wybrać?

Preparaty do czyszczenia mebli są powszechnie stosowane zarówno w domach, jak i biurach. To są bardzo skuteczne środki do mebli, które po użyciu nadają meblom niesamowitego połysku. Zaletą płynów do mebli na wysoki połysk jest też ich przyjemny zapach.

 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów