Wczytuję dane...

Sanitariaty, ubikacje

74

Sanitariaty i ubikacje wymagają regularnego czyszczenia i wyjątkowej dbałości o higienę. Niezbędne w takim zadaniu są skoncentrowane środki czystości takie jak: kostki i żele do WC, udrażniacze do rur, silne odkamieniacze do WC i preparaty na pleśń. To dzięki nim, sanitariaty i ubikacje mogą lśnić czystością i przede wszystkim być wolne od bakterii. 

Kostki do WC

To jedne z podstawowych elementów każdej toalety. Kostki WC zapewniają świeży i przyjemny zapach, który nierzadko przyczynia się do neutralizacji nieprzyjemnego odoru. Występują w różnych wariantach zapachowych m.in.: morskiej bryzy, soczystej cytryny czy lasu. Kostki do WC z naszego sklepu bezbłędnie czyszczą wnętrza muszli klozetowej, a także zapobiegają osadzaniu się kamienia. 

Udrażniacze do rur

Zatory w wannie, umywalce czy pod prysznicem, to prawdziwa zmora każdego domownika, aby zapobiec takim problemom, wystarczy regularnie używać środków do przetykania rur. W naszym sklepie można znaleźć udrażniacze do rur w formie płynu, ale także granulkach – oba rodzaje równie skuteczne. Zawarty w nich chlor i kwasy przyczyniają się do rozpuszczenia zalegających odpadów takich jak włosy, sierść, papier czy osady z mydła. Udrażniacze do rur z naszego sklepu są niezwykle wydajne i proste w aplikacji.

Preparaty na pleśń i grzyba

Wilgoć w łazienkach sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, dlatego niezbędne mogą okazać się profesjonalne środki czystości. Preparat na grzyba i pleśń to pierwsze, po co należy sięgnąć tuż po pojawieniu się czarnych plamek na ścianach łazienki. Skutecznie likwidują pleśń i zapobiegają jej ponownemu powstawaniu. Dodatkowo preparat na pleśń Domestos zabija bakterie i delikatnie wybiela fugi. 

Płyny do WC

Wysoka higieniczność łazienki nie byłaby, gdyby nie skoncentrowany płyn do WC. W ofercie naszego sklepu można znaleźć silny odkamieniacz do WC, klasyczne środki z chlorem, a także płyny o działaniu wybielającym. Dostępne środki doskonale zmywają nawet uporczywe zabrudzenia takie jak: osad wapienny czy rdzawe zacieki. Płyny do WC radzą sobie także z bakteriami, skutecznie dezynfekując wnętrze muszli klozetowej.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów