Wczytuję dane...

Kostki do WC

1

W ofercie posiadamy różne warianty kostek do toalet. Każdy z produktów charakteryzuje się wysoką jakością oraz dużą skutecznością. Z łatwością usuwają zabrudzenia oraz zapobiegają osadzaniu się kamienia. Przy każdym skorzystaniu z toalety uwalniają przyjemny zapach. Sprawdzą się idealnie w toaletach publicznych, jak i w domu.

Jaką funkcję pełni kostka do toalety?

Głównym zadaniem kostek do WC Domestos oraz innych firm jest utrzymanie czystości. Dzięki swej budowie działa przy każdym kontakcie z wodą. Oznacza to, że kostka oczyszcza toaletę przy każdym skorzystaniu z niej. Nie pozwala na osadzanie się brudu ani innych elementów na ściankach muszli bądź pisuaru. Usuwanie brudu w ten sposób przekłada się również na przyszłe sprzątania. Regularne usuwanie brudu znacznie spowalnia osadzanie się kamienia oraz ułatwia późniejsze czyszczenie za pomocą szczotki. Warto również wspomnieć, że im czystsza toaleta, tym większy komfort korzystania z niej.

Kostka do toalety to nie tylko czystość!

Kostka do toalety poza usuwaniem kamienia i bakterii często wydziela przyjemny zapach. Ta dodatkowa funkcja nie jest niezbędna, jednakże znacznie poprawia komfort korzystania z ubikacji. Jest to szczególnie przydatne w toaletach publicznych oraz przy "dłuższych posiedzeniach". Dzięki uwalnianemu zapachowi przy każdym kontakcie z wodą, w toaletach nie jest wymagany zakup odświeżacza powietrza. Zapachy dobierane są również z dbałością o użytkowników w taki sposób, aby nie wywoływać podrażnień lub alergii.

Typy mocowań kostki do WC Domestos

Kostka do toalety najczęściej mocowana jest za pomocą zawieszki. Do niej przymocowany jest koszyk, w którym znajduje się kostka. Dzięki otworom woda dostaje się do środka i na zewnątrz w czasie spłukiwania. Wadą takich mocowań jest wymóg kontaktu z brudną powierzchnią w czasie wymiany. Kiedy kostka w pełni zostanie zużyta, należy wymienić całą zawieszkę. Dobrą alternatywą może być zakup krążków żelowych do WC. Są proste w obsłudze i nie wymagają bezpośredniego kontaktu z powierzchnią. Starczają jednak na mniejszą ilość spłuczek wody w porównaniu do standardowych kostek. Warto również dodać, że w przypadku pisuarów kostki często nie posiadają mocowań.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów