Wczytuję dane...

Do udrażniania rur

4

Problem zatkanych rur może zdarzyć się wszędzie, zarówno w domu, jak i w biurze czy hotelu. Wezwanie hydraulika to nie tylko dodatkowe koszty, ale też czasochłonna praca. Blokuje ona nierzadko korzystanie z kuchni czy łazienki na nawet kilka godzin. Warto więc samemu poradzić sobie z problemem, korzystając z profesjonalnych udrażniaczy do rur. Ich stosowanie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, a rozwiązują problem w mig! W naszej ofercie można znaleźć płyny do rur w formie granulek i żeli. Te produkty skutecznie rozpuszczają zatory w odpływach i udrażniają rury. 

Żele do udrażniania rur 

Wśród oferty naszego sklepu można znaleźć żele do udrażniania rur marki Kret i Tenzi. Ich największą zaletą jest to, że docierają do trudno dostępnych miejsc nawet przez stojącą wodę. Eliminują konieczność mechanicznego odtykania odpływu przy jednoczesnym, bardzo skutecznym ich udrażnianiu. Płyn do udrażniania rur w formie żelu posiada także aktywne składniki. Usuwają one zanieczyszczenia organiczne, osady z mydła i kamienia, włosy i tłuszcz. Wiele z nich skutecznie rozpuszcza także celulozę zawartą w papierze toaletowym. Profesjonalny udrażniacz do rur w żelu potrafi sprawnie uratować z opresji. Zwłaszcza gdy z kuchni lub toalety musi skorzystać domownik lub pracownik.  

Środki do udrażniania rur w granulkach 

Największą popularnością wśród środków do udrażniania rur cieszy się Kret w granulkach. To produkt, który od lat doceniany jest przez firmy sprzątające. Natychmiastowe efekty pozwalają na szybkie zlikwidowanie zatorów w odpływie. Wysoka zawartość aktywatorów aluminiowych czynią profesjonalne udrażniacze do rur w granulkach niezwykle skutecznymi środkami. Co więcej, ich skoncentrowana formuła zapobiega przed ponownym zapychaniem się rur. Poza doskonałym udrażnianiem odpływów, świetnie radzą sobie także z neutralizacją nieprzyjemnych zapachów. Podobnie jak żele do udrażniania rur, kret w granulkach bezbłędnie usuwa zanieczyszczenia organiczne, włosy i kamień.  Są niezwykle proste w aplikacji, dlatego też są tak chętnie wybierane.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów