Wczytuję dane...

Dezynfekcja

27

Płyny do dezynfekcji to środki chemiczne, które skutecznie usuwają niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie. Są one niezbędne absolutnie wszędzie, również w domu. Siedliskiem drobnoustrojów mogą być nawet powierzchnie, które z pozoru wydają się czyste. Dlatego dla bezpieczeństwa swojego, bliskich i pracowników, warto wyposażyć się w preparaty do dezynfekcji.

Płyn do dezynfekcji powierzchni

Płyn do dezynfekcji to numer jeden na liście skutecznych preparatów w walce z bakteriami i wirusami. Jego szybkie działanie zapewnia niezbędną czystość mikrobiologiczną w zaledwie kilka sekund. Płyn do dezynfekcji może być stosowany do czyszczenia maszyn, łazienek, blatów, podłóg i urządzeń. Nasze preparaty to środki o doskonałych właściwościach dezynfekujących, które jednocześnie nie niszczą powierzchni. Nawet podczas długotrwałego kontaktu. 

Płyn do dezynfekcji narzędzi

Płyn do dezynfekcji narzędzi to niezbędny element pracy w obiektach medycznych. Ryzyko przenoszenia chorób jest w tych miejscach niezwykle wysokie. Zachowanie sterylność to obowiązkowy punkt pracy lekarzy, dlatego warto uzbroić się w płyn do dezynfekcji.

Praca w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy strefach SPA również wymaga zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa klientów. Nie obejdzie się więc bez profesjonalnych środków czystości. Płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych to obowiązkowy element, bez którego nie należy przystępować do wykonania zabiegu. 

Płyn do dezynfekcji – zastosowanie

Płyn do dezynfekcji znajdzie zastosowanie wszędzie, gdzie ważne jest bezpieczeństwo odwiedzających.  Jest niezbędny w gastronomii, do czyszczenia krajalnic do wędlin, lodówek, frytkownic, a nawet maszynek do mielenia mięsa. Preparat do dezynfekcji powinien znaleźć się także w każdym miejscu, o średnim natężeniu ruchu. Płyny do dezynfekcji są niezbędne w szkołach, galeriach handlowych, hotelach i restauracjach. Wszędzie, gdzie powierzchnie wymagają starannego oczyszczenia z drobnoustrojów.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów