Wczytuję dane...

Dezynfekcja rąk

8

W ofercie posiadamy wiele preparatów do dezynfekcji skóry rąk. Płyny są skuteczne, a ich stosowanie bardzo proste. Usuwają znaczną większość bakterii oraz wirusów. Oferujemy zarazem małe płyny 50 ml, które zmieszczą się w torebce lub kieszeni. Mamy również duże butelki do biura.

Dlaczego warto stosować płyn do dezynfekcji rąk

Płyny do dezynfekcji rąk Tenzi to środki, których głównym zadaniem jest usuwanie bakterii oraz wirusów ze skóry dłoni. Bazą każdego takiego płynu jest alkohol oraz związki bakteriobójcze. Prawidłowy skład pozwala na dezynfekcję rąk z prawie wszystkich baterii i wirusów. Dodatkowo płyny do dezynfekcji rąk Tenzi działają bardzo szybko. Większość z nich wymaga wcieranie przez czas nie dłuższy niż jedna minuta. Preparaty te są bardzo pożądane w szpitalach, przychodniach oraz domach opieki. Częste ich stosowanie pozwala na zmniejszenie liczby przenoszonych bakterii. Co za tym idzie, zmniejsza to szanse na przenoszenie chorób między pracownikami a pacjentami.

Płyn do dezynfekcji rąk w życiu codziennym

Płyn do dezynfekcji rąk 500 ml znajdzie swoje zastosowanie również w życiu codziennym. Częste stosowanie może okazać się szczególnie przydatne w czasach pandemii. Dodatkowo preparat zmniejsza szansę na zachorowanie, kiedy udajemy się do szpitali lub przychodni. Również stosowanie płynów po wizycie we wspomnianych miejscach, nie narazi na choroby rodziny lub lokatorów, z którym współdzielimy mieszkanie. Dezynfekcja rąk pozwala również na ograniczenie przenoszenia zarazków z dzikich zwierząt na nasze pupile w domu.

Preparaty do odkażania skóry w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo płyny do dezynfekcji rąk najwyższej jakości. Gwarantujemy, że każdy z nich łatwo i szybko usunie wszelkie wirusy oraz bakterię. Posiadamy wiele marek między innymi płyny do dezynfekcji rąk Tenzi. Oferujemy również płyny w różnych wariantach pojemnościowych i przeznaczeniu:

- płyn do dezynfekcji rąk 500 ml,

- preparat do odkażania skóry,

- żel do higienicznej dezynfekcji rąk,

- płyn do chirurgicznego mycia rąk.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów