Wczytuję dane...

Środki do czyszczenia kuchni

80

W domowej czy też przemysłowej kuchni, czystość powinna być zawsze rzeczą nadrzędną. Codzienne gotowanie, smażenie, grillowanie, czy pieczenie powoduje osadzanie się pary wodnej, tłuszczu, przypaleń oraz innych zabrudzeń.

Blaty kuchenne, krajalnice oraz inne urządzenia mają kontakt z żywnością. Świeże mięso, ryby, czy inne produkty, wymagają wcześniej zdezynfekowanej powierzchni. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne płyny do czyszczenia powierzchni kuchennych znanych marek. Buzil, Tenzi, Ecolab oraz Diversey to produkty najwyższej jakości. Znajdziesz typowe preparaty do użytku domowego, jak i również profesjonalne płyny myjące do sprzątania kuchni.

Zadbaj o swój sprzęt AGD w kuchni dzięki specjalnym preparatom do mycia

Sprzęty AGD wykorzystywane w kuchni wymagają stosowania specjalnych środków czyszczących. Dzięki odpowiednio dopasowanemu płynu do mycia zwiększysz czas użytkowania swojej chłodziarki, której obudowy są wykonane ze stali nierdzewnej. Środek do mycia mróżni i zamrażarek Biopur to najczęściej wybierany produkt przez naszych klientów. A dzięki specjalnym środkom do czyszczenia piekarnika zadbasz o prawidłowe i długie funkcjonowanie swojej kuchenki posiadającej ceramiczne lub szklane płyty.

Tabletki do zmywarki to podstawowy środek w Twojej kuchni

Tabletki do zmywarki to uniwersalny produkt, bez którego ciężko jest wyobrazić utrzymanie czystości w każdym domu. Wygodne, a jednocześnie łatwe w użyciu, tabletki do zmywarki Somat to zawsze dobry wybór. Usuwają nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia po kawie lub herbacie. Tabletki do zmywarki docenią również pracownicy gastronomii i posiadaczy restauracji. Oferujemy tabletki do zmywarki w dużych opakowaniach, które przydadzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Tabletki do zmywarki skutecznie usuwają tłuszcz i inny brud z naczyń. Ułatwią jednocześnie utrzymanie czystości w Twoim domu.

Sól do zmywarki zawsze "idzie w parze" z tabletkami do zmywarki

Często przyczyną uszkodzenia zmywarek jest niewykorzystywanie przez użytkowników płynu dla zmiękczania wody lub soli do zmywarki. Osady kamienia mają negatywny wpływ na mechanizmy wewnątrz urządzenia powodując ich korozję. Dlatego warto używać sól do zmywarek regularnie. Przed użyciem tego środka do zmiękczania wody sprawdź w instrukcji użytkowania, gdzie wsypać sól do zmywarki. Jako alternatywę drogich soli do zmywarek dostępnych na rynku wykorzystuje się sól do zmywarki w tabletkach.

Sól do zmywarki Finish

Większość terenu Polski ma twardą wodę. Stosuj sól do zmywarki regularnie aby zapobiegać odkładaniu się kamienia i zapewnić lepsze działanie zmywarki. Sól do zmywarki Finish to doskonały wybór dla ochrona przed kamieniem. Dobrze wpływa na zmiękczanie wody, a jednocześnie chroni filtry i spryskiwaczy wewnątrz urządzenia.

Finish płyn nabłyszczający do zmywarek

Nabłyszczacz do zmywarki bez wątpienia przyda się w każdym gospodarstwie domowym, w którym jest to urządzenie. Wysokiej jakości nabłyszczać do zmywarki Finish nada naczyniom wyjątkowego połysku. Zaskocz bliskich i gości idealnie błyszczącą zastawą stołową, szklankami i kieliszkami. Ciesz się wyjątkowymi chwilami z bliskimi.

Nabłyszczacz do zmywarki 5L

Nabłyszczacz do zmywarki 5L to doskonały wybór dla utrzymania czystości w gastronomii. Wykorzystując nabłyszczać do zmywarki pozbawisz naczynia smug i zacieków. Nabłyszczacz do zmywarki nadaje naczyniom połysk. Dlatego klienci zawsze będą zadowoleni z wizyty w Twojej restauracji.

Co powiesz na ekologiczny płyn do naczyń?

Dbanie o czystość w kuchni, a także w domu, to podstawa dla każdego. Używanie dużej ilości środków chemii gospodarczej może mieć negatywny wpływ na nasze otoczenie naturalne. Dlatego staramy się szukać rozwiązań, które były by przyjazne dla środowiska naturalnego oraz człowieka. Ekologiczne płyny do mycia naczyń Biopur to rewolucja we współczesnym świecie utrzymania czystości. Bezpieczny dla środowiska i skóry, ekologiczny płyn do naczyń. Doskonale myje, a poza tym pozostawia świeże i przyjemne zapachy. A dzięki dużym opakowaniom płynu do mycia naczyń 5L zaoszczędzisz swój czas o koszty. Płyny do mycia naczyń 5L sprawdzą się również w gastronomii, dużych zakładach produkcyjnych, hotelach.

Ekologiczny płyn do naczyń - dlaczego warto wybrać?

Ekologiczne płyny do naczyń są najlepszym wyborem dla osób z wrażliwą skórą. Ekologiczne płyny do mycia naczyń są bezpieczne zarówno dla skóry, jak i powierzchni. Oparte na naturalnych składnikach, produkty te skutecznie myją powierzchnię i pozostawiają przyjemny zapach.

Ekologiczny płyn do mycia piekarnika lub grilla

Jesteśmy przekonani, że używanie chemii gospodarczej może być ekologiczne. Tak samo jak ekologiczny płyn do naczyń, ekologiczny środek do czyszczenia piekarnika posiada wiele zalet. Świetnie sprawdza się w każdej kuchni. Czyszczenia grilla może być bardziej proste, niż się wydaje. Ekologiczne płyny do mycia grilla są częstym wyborem przez świadomych konsumentów.

Z naszymi płynami do czyszczenia grilla jego używanie będzie jeszcze przyjemniejsze

Utrzymanie czystości w kuchni wiąże się nie tylko z estetycznym wyglądem, a również z zadbaniem o własne zdrowie. Czyszczenie grilla, piekarników i piecyków powinno odbywać się regularnie, a najlepiej po każdorazowym ich użyciu. Profesjonalny płyn do mycia grilli i piecyków Buzil doskonale poradzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami na Twoim piekarniku, grillu lub piecyku. Z odpowiednim środkiem czyszczenie grilla może być jeszcze prostsze.

Płyny do czyszczenia powierzchni i nie tylko

Staramy się zadbać o potrzeby każdego klienta. Dlatego w naszym sklepie nie ograniczamy oferty tylko do płynów do mycia. Proszek czyszczący tak samo będzie użyteczny w każdej kuchni. Zaletą tego produktu jest łatwość w użyciu oraz skuteczność działania. Należy nasypać niewielką ilość proszku na powierzchnię i przetrzeć ją gąbką. Alternatywą zawsze może być mleczko do czyszczenia. Środki do usuwania kamienia z powierzchni oraz czajników, uniwersalne środki dla mycia powierzchni, ekologiczne płyny do naczyń, tabletki do zmywarek to wszystko znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów