Wczytuję dane...

Kamix

Preparat do usuwania kamienia kotłowego KAMIX pojawił się na rynku w 1995 roku, odnosząc ogromny sukces handlowy. Początkowo był produkowany przede wszystkim na potrzeby rynku przemysłowego, gdzie chętnie kupowano go ze względu na niepowtarzalne właściwości, dużą wydajność, znikomą korozyjność, a wreszcie przystępną cenę. 

 

W tym czasie przeszedł pomyślnie dobrowolną certyfikację w UDT, PZH i wielu innych instytutach naukowo-badawczych. Sukces preparatu KAMIX producent postanowił wykorzystać na rynku chemii gospodarczej, dlatego zaczął go konfekcjonować, aby także użytkownicy indywidualni mogli poznać i stosować produkt najwyższej jakości. 

 

Dzisiaj dystrybutorami są największe hurtownie, a ponadto Firma jest obecna w halach Makro Cash and Cary, sklepach Geant i Kaufland w całej Polsce. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzali swoją ofertę nie tylko o nowe produkty chemii gospodarczej i przemysłowej, ale także technologie i usługi usuwania kamienia kotłowego w instalacjach przemysłowych. Zaopatrzenie przemysłu w preparaty najwyższej jakości pozostają dla Firmy priorytetem. 

 

Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest przy tym sprawny system dystrybucji, oparty na biurach regionalnych i magazynach usytuowanych w całej Polsce.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów