Wczytuję dane...

Mydła

40

Dlaczego mycie i higiena rąk są takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie rękami wykonujemy większość czynności. Sprawia to, że wręcz błyskawicznie osadzają się na nich szkodliwe bakterie, wirusy i najróżniejsze inne zabrudzenia. Co gorsza, często nawet nieświadomie dotykamy nimi ust. Twarz czy jedzenie, co może skutkować przeniknięciem niebezpiecznych drobnoustrojów do organizmu. Dlatego też używanie dobrego mydła do rąk, jest niezbędne dla zachowania odpowiedniej higieny w codziennych sytuacjach.

Szeroka oferta produktów higienicznych w sklepie BHPOnline-24.pl

Stale poszerzamy ofertę o produkty do higieny rąk, ciała i włosów. W ofercie naszego sklepu posiadamy mydła różnego rodzaju:

W zależności od przeznaczenia posiadamy w ofercie takie mydła jak:

  • - mydła do rąk,
  • - mydła do ciała,
  • - mydła szare do rąk,
  • - mydła szare BHP.

Nasze mydła w pianie i mydła w płynie wyróżniają się szeroką gamą zapachów. Oferujemy także ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Dostarczamy mydła do rąk w płynie lub w pianie w dużych pojemnikach jak kanistry 1L i 5L.

Mydło w płynie - idealne rozwiązanie na co dzień

Mydło w płynie jest doskonałym rozwiązaniem na co dzień. Przede wszystkim, zapewnia skuteczne usuwanie brudu i bakterii z rąk. Można go również stosować do różnych rodzajów skóry, bez obaw o podrażnienia lub uczucie ściągnięcia. Produkt ten jest łatwy w użyciu - szybko się pieni i łatwo spłukuje się.

Ekologiczne mydła do rąk w płynie Biopur

Mydła tego typu są również przyjazne dla środowiska. Ich opakowania są recyklingowe i mają duże pojemności. Minimalizują potrzebną liczbę zastosować do codziennych zadań higienicznych. Wybierając mydło w płynie, pomagasz ograniczyć zużycie jednorazowych plastikowych opakowań. W przypadku mydła w płynie zazwyczaj wymagana jest mniejsza ilość wody do spłukania w porównaniu z mydłami w kostkach. Dzięki temu oszczędzasz wodę i przyczyniasz się do ochrony zasobów naturalnych. A nasze mydła Biopur mają certyfikat Ecolabel, co oznacza, że są bezpieczne dla również dla dzieci.

Dlaczego warto kupić mydło w płynie 5L?

Przede wszystkim mydło w pianie i płynie 5L są bardzo ekonomiczne. Można zaoszczędzić czas i pieniądze, nie tracąc przy tym na jakości produktu. Mydło w płynie 5L jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ograniczyć ilość odpadów. Mydła w pianie i płynie w dużych 5-litrowych kanistrach można łatwo transportować do różnych lokalizacji.

Ponadto mydła w pianie i mydła w płynie są łagodniejsze niż tradycyjne mydła szare BHP i pozbawione zapachu syntetycznych składników. Wybierając nasze produkty, możesz mieć pewność, że Twoje ręce będą miękkie i delikatne. Wszystkie nasze mydła są hipoalergiczne. Oznacza to, że nie podrażnią skóry Twoich rąk, a także zapewnią odpowiednie nawilżenie. Zatem mydło w płynie to idealne rozwiązanie na każdy dzień!

Zadbaj o higienę i zdrowie stosując mydło antybakteryjne w płynie

Niektóre firmy oferują możliwość zakupu ekonomicznych opakowań do uzupełniania mydła w płynie. To oznacza, że możesz ponownie napełnić butelkę, zamiast kupować nową. Przyczynia się do redukcji generowania odpadów. W naszym sklepie oferujemy mydła w postaci płynów i kostek. Tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W sprzedaży posiadamy antybakteryjne mydła o różnych zapachach i pojemnościach np. 5L czy 1L. O ile to możliwe, warto myć nimi dłonie rano i wieczorem. Po każdym powrocie do domu wizycie w toalecie, kontakcie z osobami chorymi, zwierzętami oraz przed jedzeniem.

Szare mydło naturalne - właściwości

Szare mydło w kostce zwane też szarym mydłem antyseptycznym. Mydło szare to produkt bardzo często stosowany do dezynfekcji skóry i powierzchni. Ma ono szerokie spektrum działania i jest idealnym rozwiązaniem do usuwania brudu oraz osadów mineralnych. Jego wysoka aktywność biologiczna sprawia, że może być stosowane do utrzymywania czystości na skalę przedprodukcyjną. Nie zawiera agresywnych substancji chemicznych, które mogą podrażniać skórę. Szare mydło w kostce jest znane ze swojej trwałości. Jego gęsta konsystencja sprawia, że dłużej się utrzymuje. Oznacza, że możesz z niego korzystać przez dłuższy czas. Szare mydło w kostce może być stosowane nie tylko do mycia ciała. Także do mycia włosów, prania bielizny czy czyszczenia różnych powierzchni. Jest wszechstronnym naturalnym produktem, który może zastąpić wiele innych specjalistycznych środków czyszczących.

Odpowiedni dozownik na mydło w pianie to podstawa

Dozownik na mydło w płynie zapewnia higieniczne rozwiązanie, ponieważ nie musisz dotykać mydła rękami. Unikasz przenoszenia bakterii, które mogą znajdować się na powierzchni mydła. Pojemniki na mydło w płynie wiszące można zawiesić na ścianie lub w innych dogodnych miejscach. Pozwala zaoszczędzić miejsce na umywalce lub w łazience. Dozownik na mydło w pianie pozwala kontrolować ilość wytwarzanej piany, co prowadzi do mniejszego zużycia mydła. Możesz dokładnie dawkować odpowiednią ilość i uniknąć jego marnotrawstwa. Wystarczy dokupić zapas mydła w piance lub zapas mydła w płynie.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów