Wczytuję dane...

Akcesoria i systemy dozujące

13

W naszym sklepie mają możliwość Państwo zakupić butelki, systemy dozujące oraz inne przydatne akcesoria. Dzięki nim można przygotować własne gotowe środki czystości czy preparaty. Oferujemy różne systemy oraz pojemności opakowań, które zapewnią bezpieczne korzystanie z chemii. Wszystkie akcesoria są proste w użyciu i pozwalają na optymalne użytkowanie środków do czystości. W naszym sklepie znajdą państwo również korki wylotowe oraz otwieracze do kanistrów.

Dlaczego warto korzystać z dozowników?

Oferowane w naszym sklepie systemy dozujące są bardzo praktyczne. Dawkowanie cieczy pozwala na częstsze i efektywne korzystanie. Zmniejsza to również zużycie produktu, a co za tym idzie koszty przeznaczone na zakup nowych środków. System dozujący to również lepsza higiena pracy. Dzięki nim nasze ręce nie są narażone na ciągły kontakt z chemią. Sama praca staje się również bardziej ekologiczna przez mniejsze zużycie produktów.

Wykorzystanie systemów dozujących na co dzień

Akcesoria i systemy dozujący można wykorzystać w miejscach pracy, jak i w domu. Sprawdzą się przy domowych porządkach takich jak mycie szyb, stołów lub szafek. Z kolei w pracy można je wykorzystać w laboratoriach i przychodniach. System dozujący pozwoli na szybkie i dokładne pobranie roztworu. Systemy sprawdzą się też przy dezynfekcji obiektów oraz narzędzi. Butelki mogą się również przydać przy magazynowaniu przygotowanych roztworów i cieczy. Dodatkowo opakowania posiadają etykiety, na których można zapisać nazwę lub skład naczynia.

Akcesoria i systemy dozowania w naszej ofercie

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment butelek oraz systemów dozujących. Posiadamy butelki o różnych pojemnościach oraz pompki, które będą do nich pasować. Część z opakowań posiada etykietę, na której można zapisać skład roztworu. Gwarantujemy, że znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy, aby przygotować swoje stanowisko do pracy. Posiadamy wiele artykułów należących do znanych firm takich jak Buzil czy Ecolab. Oferowane produkty są wysokiej jakości, dzięki czemu starczą na długie lata.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów