Wczytuję dane...

Odświeżacze powietrza

47

Skuteczne neutralizatory zapachów do łazienek, salonów i miejsc publicznych. Usuwają z powietrza nieprzyjemne zapachy, zastępując je przyjemniejszym dla nosa zapachem. W ofercie posiadamy wiele wariantów odświeżaczy do powietrza. Każdy z produktów oferuje przyjemny i niepodrażniający aromat. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również wkłady do odświeżaczy powietrza, o różnych zapachach.

Odpowiedni wkład do odświeżacza powietrza poprawi atmosferę w twoim domu

Odświeżacze powietrza to nie tylko usuwanie nieprzyjemnych zapachów w toalecie. Warto je stosować również w innych pokojach, aby poprawić komfort. Dzięki nim przyjemna woń kwiatów będzie ci towarzyszyć w kuchni lub podczas oglądania telewizji. Warto również dodać odświeżacz powietrza do kontaktu blisko szafy lub w garderobie. Dzięki nim ubrania mogą nabrać równie przyjemnego zapachu. Przy doborze odświeżacza warto zastanowić się nad zapachem. Będzie on bowiem reprezentował dane pomieszczenie. Warto również zwrócić uwagę czy nie będzie podrażniał osób, które często będą przebywać w jego otoczeniu.

Zapach do odkurzaczy i nie tylko

W naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów neutralizatorów zapachów. Jednymi z najpopularniejszych opcji są odświeżacze powietrza do kontaktu oraz w żelu. Te neutralizatory zapachu działają samoczynnie przez cały czas. Kolejnym popularnym wyborem są neutralizatory zapachu w sprayu. Wymagają one jednak osoby, która będzie je rozpylać. Coraz popularniejsze stają się zapachy do odkurzaczy. Są one bardzo praktyczne, z powodu rozpylania w czasie sprzątania. Dzięki czemu eliminują również nieprzyjemny zapach z odkurzacza. W toaletach publicznych idealnie sprawdzą się wkładki żelowe do pisuarów. Nie tylko rozpylają one przyjemny zapach, ale również usuwają bakterię ze ścianek pisuaru.

Neutralizatory zapachów w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów neutralizatorów zapachów oraz wkładów do odświeżaczy powietrza. Każdy z nich zapewni przyjemny zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Skutecznie usuwają niepożądane zapachy w każdym miejscu. Oferujemy odświeżacze powietrza do kontaktu, w formie kostki, zapachy do odkurzaczy, wkładki żelowe oraz wiele więcej.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów