Wczytuję dane...

Odświeżacz powietrza w żelu

4

Odświeżacze powietrza w żelu to praktyczne akcesoria, które usuwają nieprzyjemne zapachy. Można je stosować zarówno w domu, miejscach publicznych, jak i w pracy. Ich obsługa jest prosta i szybka. W naszym sklepie oferujemy wiele odświeżaczy znanych marek o różnych zapachach.

Dlaczego warto korzystać z odświeżacza powietrza w żelu

Jedną z największych zalet odświeżaczy powietrza w żelu jest fakt, że nie wymagają dostępu do kontaktu. Dzięki temu możemy go ulokować w dowolnym miejscu na biurku, szafie czy też na półce. Brak kontaktu oznacza również, że nie musimy się dłużej martwić, aby nie zalać odświeżacza wodą, jeśli znajduje się na przykład w łazience. Kolejną zaletą jest prosta aplikacja. Najczęściej tego typu odświeżacze wymagają jedynie zdjęcia naklejki będącej zabezpieczeniem. Po jej usunięciu nowy, przyjemny zapach zaczyna się rozprzestrzeniać.

Odświeżacze powietrza w żelu, jak używać?

Korzystanie z odświeżaczy powietrza w żelu jest bardzo proste i szybkie. Na początku należy wybrać odpowiednie miejsce. Może to być na przykład toaleta, gdzie skutecznie będzie eliminował nieprzyjemne zapachy. Może być to również garderoba lub pokój dzienny, gdzie domownicy często spędzają czas. Warto wspomnieć, że małe dzieci nie powinny mieć dostępu do odświeżacza. Następnie, aby zaczął rozpylać przyjemną woń, należy zdjąć naklejkę zabezpieczającą lub odkręcić denko. Po usunięciu blokady odświeżacz powietrza w żelu jest w pełni gotowy do pracy. Będzie on działał nieprzerwanie, aż do momentu utraty zapachu. Poza wymianą po zużyciu nie wymaga on żadnych innych działań.

Odświeżacze powietrza w żelu w naszej ofercie

Oferujemy w naszym sklepie najróżniejsze odświeżacze do powietrza w żelu. Każdy cechuje się przyjemnym zapachem oraz starcza na bardzo długo. Oferujemy odświeżacze różnych producentów oraz o różnych zapachach. Stanowią one świetne zamienniki dla odświeżaczy w sprayu lub wkładów zapachowych.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów