Wczytuję dane...

Wkłady zapachowe

4

Zestawy zapachowe do domu poprawiają komfort w naszym lokum i miejscach publicznych. Najczęściej stosowane są w toaletach, jednak ich zastosowanie może być poszerzone o inne pomieszczenia. Warto więc zaopatrzyć się w zapas do odświeżaczy i zwiększyć komfort pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy zarówno wkłady, jak i same odświeżacze. Każdy z nich gwarantuje przyjemny i długo trwający zapach.

Wkłady do odświeżaczy powietrza i nie tylko — szeroki wybór zapachów

Oferujemy wkłady do odświeżaczy powietrza różnego rodzaju oraz o różnych zapachach. Wkładki do pisuarów skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy i są doskonałym wyborem do każdej toalety. Cechują się również wysokim poziomem higieny. Każdy z oferowany w naszym sklepie wkładów wydziela przyjemny zapach o subtelnym aromacie. Odświeżają powietrze oraz utrzymują się w pomieszczenie przez długi czas.

Zestaw zapachowy do domu — o czym pamiętać przy wyborze?

Odpowiedni wybór odświeżacza i zapasu do odświeżacza nie jest trudnym zadaniem. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Na początku warto zastanowić się nad sposobem mocowania. W łazienkach warto unikać odświeżaczy na prąd. Mogą zostać w łatwy sposób zalane przez wodę. Lepszym sposobem jest zamontowanie go na ścianie lub powiesić na grzejniku. Kolejną ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę to sprawdzenie, czy zapach nie wywołuje reakcji alergicznej. Przy wyborze zestawu zapachowego do domu jest to szczególnie ważne dla domowników przebywających w jego obrębie. Warto wybrać zapach, który będzie przyjemny, a zarazem nie będzie podrażniał dróg oddechowych lub wywoływał kataru.

Wkład zapachowy do szafy, łazienki i nie tylko — gdzie można umieścić odświeżacz?

Zestawy zapachowe do domu mogą być umieszczone nie tylko w łazience. Choć sama łazienka jest najczęstszym miejscem z powodu powstawania nieprzyjemnych zapachów, warto pomyśleć również o innych miejscach. Dość praktycznym rozwiązaniem są wkłady odświeżające do odkurzacza. Dzięki nim otrzymujemy przyjemny zapach wkładu zamiast nieprzyjemnego zapachu silnika odkurzacza. Dodatkowo zapach jest rozprowadzany po całym mieszkaniu w czasie sprzątania. Często stosuje się również wkłady zapachowe do szafy lub garderoby. Dodają one przyjemny i odświeżający zapach ubraniom. Ostatnim równie popularnym rodzajem odświeżacza są elektryczne. Są one równie proste w użytkowaniu co pozostałe rodzaje. Po umieszczeniu w gniazdku samoczynnie wypuszczają dawkę zapachu po określonym czasie. Ze względu na szybkie zużycie warto zaopatrzyć się w zapas do odświeżaczy.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów