Wczytuję dane...

Płyny do szyb

25

Płyny do mycia szyb należą do absolutnie niezbędnych środków czystości zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w wyposażeniu profesjonalnych firm sprzątających. Nadają się zarówno do czyszczenia wielkich, przeszklonych powierzchni np. okien, ale także mycia luster, dekoracji kryształowych i innych gładkich powierzchni. Wśród płynów do mycia szyb w naszym sklepie można znaleźć klasyczne środki do bieżącego czyszczenia, a także profesjonalne koncentraty, które poradzą sobie z każdymi, nawet uporczywymi zabrudzeniami.

Skuteczność płynów do mycia szyb

Nasze płyny do mycia szyb wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnym działaniem. Mnóstwo produktów z naszego sklepu to środki do czyszczenia okien PCV o skoncentrowanej formule, które poza tym, że bezbłędnie czyszczą szklane powierzchnie, to na dodatek nie pozostawiają smug. Ich dodatkowym atutem jest efekt anti-soiling, który chroni myte powierzchnie przed szybkim osadzaniem się brudu. Nie ma więc konieczności częstego czyszczenia. Zużycie płynu maleje, a jedna butelka starcza na dłużej.

Skoncentrowane formuły płynów do mycia szyb

Co znajduje się w buteleczkach płynów do szyb, że są one tak skuteczne i niezawodne? Główną rolę w ich formule odgrywa najczęściej alkohol. To dzięki niemu płyn do mycia szyb pozostawia powierzchnię czystą i lśniącą. Zawartość alkoholu sprawia, że środek szybko wysycha na czyszczonej powierzchni i jednocześnie nie pozostawia smug i zacieków. Do wyboru jest cała gama płynów do szyb z alkoholem m.in. CleanPRO Window Cleaner, Buzil Buz Windowmaster i Ecolab Windus.

Jak znaleźć dobry płyn do mycia szyb?

Znalezienie skutecznego środka, z którym mycie luster i okien będzie łatwe, to pestka. Wystarczy wiedzieć gdzie i czego szukać. W sklepie BHP Online znajdziesz produkty o różnych pojemnościach 500 ml, aż do 10l - wszystko na miarę Twoich potrzeb. Wydajne płyny do szyb to gwarancja czystych powierzchni, ale oszczędności. Zróżnicowana oferta naszego sklepu pozwala znaleźć płyn do szyb na każdą kieszeń. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów