Wczytuję dane...
Kod producenta: 411371
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: CleanPRO
21,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Mydło w pianie Clean PRO 5l to produkt przeznaczony do dozowników pianowych. Sprawdzi się wszędzie, gdzie potrzebny jest wydajny preparat o doskonałych właściwościach myjąco-pielęgnacyjnych. Mydło Clean PRO ma przyjemny zapach, jest łagodne dla skóry i zawiera składniki pielęgnujące. Pozwala ono także na ogromne oszczędności. Uzupełnione dozowniki do mydła zwiększają objętość preparatu, dzięki czemu skraca się czas mycia rąk, a także zmniejsza się zużycie mydła.

Zalety mydła do dozowników pianowych Clean PRO 5l:

  • zapewnia wysoki poziom higieny
  • jest delikatne dla skóry
  • nie wysusza
  • może być stosowane w dozownikach do mydła bezdotykowych, jak i naciskowych
  • nadaje się do codziennego użytku
  • posiada przyjemny zapach

Sposób użycia mydła w piance Clean PRO 5L:

Mydło w piance jest produktem gotowym do użycia. Należy uzupełnić dozownik do mydła preparatem i dolewać go w momencie braku zgodnie z instrukcją dozownika bezdotykowego lub naciskowego.

Zastosowanie mydła w piance Clean PRO 5L:

Mydło w piance znajdzie zastosowanie wszędzie, gdzie konieczne jest zachowanie podstawowej higieny, w tym miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mydło do dozowników pianowych sprawdzi się więc w placówkach edukacyjnych: przedszkolach i szkołach, w zakładach opieki zdrowotnej: przychodniach i szpitalach. Mydło w pianie jest także niezbędne w zakładach pracy, lokalach gastronomicznych i galeriach handlowych itp.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...