Wczytuję dane...
Model: 3000
Kod producenta: S56T0SM0
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Secura
52,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Półmaska Secura to wygodne i pewne zabezpieczenie układu oddechowego przed najróżniejszymi zagrożeniami. Chroni przed gazami, parą oraz różnymi formami aerozoli. Półmaska jest wielokrotnego użytku. Producent gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez okres od 3 do 5 lat.

Zalety półmaski Secura 3000

  • Wygodna i komfortowa półmaska.
  • Można ją w łatwy sposób dostosować do użytkownika za pomocą zapinek i zaczepów pierścienia.
  • Prosta i szybka wymiana filtrów.
  • Dwa filtry łączone za pomocą zaczepu bagnetowego.
  • Wielokrotnego użytku.
  • Łatwa w konserwacji.

Zastosowanie półmaski ochronnej od Secura

Półmaska przyda się w różnorodnych środowiskach. Spełni swoją funkcję jako maska lakiernicza, ale również jako maska przeciwgazowa. Zabezpieczy także użytkownika przy pracy z chemikaliami.

Półmaska Secura 3000 po skompletowaniu z odpowiednimi elementami oczyszczającymi stanowi sprzęt ochronny układu oddechowego przed szkodliwymi substancjami występującymi pod postacią aerozoli (pyły, dymy, mgły), par i gazów oraz obu tych postaci łącznie.

Wykonana z najwyższej jakości materiałów z silikonową częścią twarzową. Nowoczesny kształt i niewielka liczba elementów zapewnia łatwe użytkowanie i czyszczenie półmaski. Nowe nagłowie zapewnia maksymalny komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Pewny i wygodny system zapinania z tyłu głowy. Złącza bagnetowe umożliwiają szybkie i pewne mocowanie pochłaniaczy lub filtrów i filtropochłaniaczy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...